летен комплект за изписване на бебе!

  • 18 372
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
здравейте момичета,
искам да Ви питам какви комплекти за исписване на бадещите летни бебчета сте приготвили? Какво вклщчват те? Аз харесах едни на фирма бебето, но те нямат пелена, и май няма да станат, иначе пък повечето са с порт бебе , което на тези жеги ми се струва малко гадно, ще се сварят горкичките бебчета.
Ще се радвам да споделите какво сте приготвили.

# 1
  • Мнения: 417
Аз взех комплект от десет части който включва:две бодита,ританки,камизолка,горна блузка,кърпичка,ръкавички,шапка,пеленка.Естествено няма да го навличаш с всичките десет части.Не си спомням марката коя беше,но ги има в повечето детски магазини и материята е тънка, точно като за лятно бебе.Не знам от къде си,но аз го купих от Пловдив за 50 лева.

# 2
  • Мнения: 1 477
Не е задължително да вземеш цял комплект.Можеш да си вземеш необходимите неща и поотделно.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 260
Не е задължително да вземеш цял комплект.Можеш да си вземеш необходимите неща и поотделно.
Абсолютно е така. В целия комплект има неща, дето изобщо може да не ти потрябват  Peace
На Бебето дрешките са хубави, а пелена или одеалце винаги можеш да си вземеш отделно  Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 17 591
Изобщо не си давай парите за такива комплекти. Най - добре подбери дрешки, съобразени с времето в конкретния ден. Освен ако не живееш на пешеходно разстояние от болницата за изписването портбебе няма да ти трябва. Откровено казано, съмнително е дали изобщо ще го ползваш някога - е, поне дали ще ти бъде удобно да го ползваш, а не "пени се, не пени...".

Ако е топло ти трябва само боди с къси ръкавки, ако е по - хладно - може ританки, или гащеризонче, евентуално добре е лека шапчица. Абсолютно задължително кош за кола, ако с кола ще го возите.

# 5
  • София
  • Мнения: 39 740
В повечето комплекти има доста излишни неща. Аз купих комплект, пелената отделно. Като дадох комплекта на акушерката (при изписването), казах, че в него има доста излишни неща, но тя кза "нищо, давай, аз ще преценя".
Спокойно можеш да си купиш нужните дрехи поотделно. И пелени продават отделно.
Какво можеш да вземеш - боди с дълъг или къс ръкав, блузка, ританки, или цял гащеризон, шапка и ръкавички. Ръкавиците не са задължителни, но моя Алекс много се драскаше по лицето.

# 6
  • Мнения: 4 406
има комплекти на марката, която споменаваш- БЕБЕТО- които включват и пелена. аз не бих те съветвала да вземаш цял коммплект, въпреки че са ужасно сладки!
за лятно изписване бих взела гащеризонче с дълъг ръкав от най- тънката материя , шапчица и пелена.

# 7
  • Мнения: 2 531
Никога не съм ги "изписвала" с готови комплекти, а и не са ми харесвали! Харесвам си дрехи и пелена и ги комплектовам аз! Лятното ми бебе го изписах с рокля  с къс ръкав в комплект с гащички и чорапки, без шапки Peace/ беше  момиче, през юли/ .

# 8
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Не е задължително да си купиш "готовия комплект". Може да си комбинираш отделно дрешките. Аз бих взела боди с къс ръкав, гащеризон, шапчица и тънка пелена.

# 9
  • Мнения: 4 784
Остави тия готови комплекти. Набави си по отделно необходимите неща. Отиди в хубав, добре зареден магазин и ще намериш необходимото за отрицателно време. В добрите магазини предоставят и списък за улеснение.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Има много хубави готови комплекти

# 11
  • Мнения: 488
Аз си харесах комплект с пеленка(двулицева),шапче,ръкавички,чорапки,боди и гащеризонче,като си мисля,че времето ще покаже дали бебето ще е облечено с всичко това.Материята(памук)е изключителна тънка и приятна Peace
На български производител е,но хвърлих етикета ooooh!
струва 27.00лв.-Ст.Загора
По принцип бях тръгнала да си търся неща поотделно,но случайно налетях натова,хареса ми и го купих!
Иначе  повечето комплекти са на някакви безумни цени Naughty

# 12
  • Мнения: 9 973
в родилното ще преценят как да облекат бебето

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 9 710
запис
и аз още се чудя за комплектчето. засега съм се спряла на азиз бебе, от по-малките комплектчета без много части + една пелена.

# 14
  • Мнения: 196
Ние също сме за лятото и аз купих готов комплект,но само защото ужасно много ми хареса,влюбих се в него.Съдържа рокличка,блузка,шапчица,лигавник,пелена(тънка,лятна) и едни много сладки обувчици(буйки),като балетни са. Heart Eyes
Според мен няма значение дали ще купиш готов комплект или отделни части ще си комбинираш,важното е да ти харесва крайният резултат и да знаеш,че на изписването ще гушнеш най-сладкото бебче на света.И то ще бъде облечено в най-хубавите дрешки,защото мама му ги е избрала с много любов! Hug

Общи условия

Активация на акаунт