Чат на Бг-Мамма?

  • 4 615
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 224
Това чудо за първи път го виждам ..
http://www.bg-mamma.com/site/component/option,com_wrapper/Itemid,85/

Влизате ли там ?

# 1
  • Мнения: 2 388
Преди два дни за първи път го видях. Кликнала съм по погрешка.

# 2
  • Мнения: 6 615
Влизала съм ,отчетните все разправяха ,че си пишели в чата и аз реших ,че в този на БГ-Мамма .
Много се шашнах и въобще не разбрах кои са пишещите там.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 152
Този чат го има от години.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 386
Влизах там, когато открих този сайт.
Даже още си спомням една девойка с ник "синя гарга". И още една "жгмъц", или нещо подобно.
Не мога да кажа, че е нещо забележително, но ако повече се използва по предназнанчение, може и да стане.

# 5
  • София
  • Мнения: 426
Влизала съм веднъж имаше някаква на име Papura и се заяждаше с всички участници в чата и повече не съм го посещавала

# 6
  • Мнения: 6 155
Влизала съм веднъж имаше някаква на име Papura и се заяждаше с всички участници в чата и повече не съм го посещавала
Joy Joy Joy
Това не беше ли бот-а?  Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 3 386
Влизала съм веднъж имаше някаква на име Papura и се заяждаше с всички участници в чата и повече не съм го посещавала
Grinning О, още при първото ми влизане, въпросния бот ме посрещна с неподходящия въпрос какво търся бременна в сайт за бременни и майки Simple Smile
Изядох го с парцалите и всички пръсътващи в чата вероятно са се смяли с глас Simple Smile

# 8
  • Мнения: 186
Много скука там. ooooh!

# 9
  • Мнения: 919
Влизах веднъж,не ми хареса и не повторих

# 10
  • Мнения: 2 386
Няма такава скука.

# 11
  • Мнения: 4 447
Ъ, нещо интересно, казвам си, то пак
тема на някой недоразбрал...
Винаги го е имало този чат.
Бях бременна във втората или
третата седмица, когато намерих
сайта и го изръчках от-до.
Влизах известно време, но след
това видях, че форума е по-полезен
от този чат.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 456
О, да има го от както се помня из форумско! Mr. Green
Веднъж в самото начало влезнах да попитам нещо, че ми трябваше бърз отговор. За пюретата  май беше!? newsm78
Е, чудо да видите! Не знам кои са чатищите, но като се нахвърлиха що ги питам, нямало ли къде другаде... #Crazy е такива ми ти отговри получих.
Еле се включи една мама трезвомислеща и уточни, че това все пак е чат за майки и се предполага, че именно това е мястото за подобни въпроси.

Е, това беше моя опит там!

П.П. А какво е бот?! Embarassed

# 13
  • Мнения: 2 829

верно е това
голяма скука е



# 14
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Веднъж , от любопитство и доста радушно ме приеха , но не повторих  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт