Отговори
  • Мнения: 957
Всичко което не е пуешко с ориз и моркови на Хип не се яде. Пробвала съм да давам 3 различни пюрета, отказва ги, стиска уста. Като му подам лъжица с пуешко с ориз и моркови на Хип омита целия буркан. Това само временно ли е, какво ще кажете?

Между другото в България има ли го това пюре, че цялото лято сме там newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 12 551
Вероятно е временно. Лично аз не съм имала подобен проблем - Кало е всеядно.  Joy

А иначе на Хипп в България съм виждала Ориз със зеленчуци и пуешко месо, Ориз и моркови с телешко месо /може би ще се излъже въпреки различното месо  newsm78/ и Ястие с пуешко месо  Hug
 

# 2
  • София
  • Мнения: 3 249
Дъщеря ми имаше един доста дълъг период (може би месец), в който ядеше само грах с ориз.  Rolling Eyes Не знам каприз ли е, вкус ли, какво ли, но премина.  Thinking Само не насилвай, че да не се получи обратен ефект. Предлагай и други вкусове, като не иска, се връщайте на любимото. В един момент ще се насити и ще склони да опита и друго! Peace

# 3
  • Мнения: 2 131
И аз мисля, че е период, който ще отмине. Предлагай разнообразна храна  Peace.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Период е -ще отмине

# 5
  • София
  • Мнения: 1 168
Майка ми ми е казвала,че и аз съм била така като малка-едно и също дни наред за закуска,обяд и вечеря.После преминавам на следващото,а предишното не ща и да го погледна повече.Не знам въпрос на какво е,но предлагай различни неща,докато не си хареса нещо по-вкусно  Grinning

# 6
  • Мнения: 27 524
Определено е временно  Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 15 198
Между другото в България има ли го това пюре, че цялото лято сме там newsm78

Това са пюретата на ХИПП, които се продават тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=128088.msg2387014#msg2387014

# 8
  • Мнения: 957
Vivi , страхотно! Мерси много!!! Слава Богу нашето го има в списъка Grinning

Между другото преди ядеше с такъв кеф попара, сега и една лъжичка не мога да му вкарам в устата, но пък като стане започва да мрънка за филийка с крема сирене филаделфия. Дано всичко е фаза, че като си спомня мен как ме гонеше майка ми по цял ден с лъжицата Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 1 626
Ох, пък ние сме на вълна картоф и морков.
Дори тиквата май я разлюбихме. Карфиол с картофи, също не върви.
Направо се ядосвам вече. А като се замисля, че в шкафа чакат тиквички, броколи, пащърнак и сякакви "извращеня" лошо ми става.
Но поне се успокоих като прочетох мненията ви.
Дано мине по-бързо нашата любов към картоф с морков  Laughing

# 10
  • Мнения: 30 969
Всичко е временно. Вкуса е променлив. Днес едно, утре друго.

Общи условия

Активация на акаунт