Компютърна диагностика с апаратура Оберон.

  • 44 380
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 898
Някой има ли мнение и лични впечатления от компютърна диагностика с апаратура Оберон?

# 1
  • Мнения: 1 029
ще следя темата Peace

# 2
  • Мнения: 898
Не съм ходила на тази диагностика с апаратура Оберон, защото във Варна/където живея/ открих само едно място където я предлагат. Не знам какви хора я предлагат и дали си струва. Разбрах че предлагат тази услуга от 5 години, знам ли апаратурата им може да е стара. Но във София има голям избор.

Оберон диагностика не съм опитвала още, Но опитах скенар компютърна диагностика. Изненадана съм. Самата диагноза на цялото тяло излиза за около 5-10 минути.
Неща които терапевта няма как да ги знае, не съм му ги казвала си излизат в диагнозата.

# 3
  • Мнения: 1 029
Цитат
Но опитах скенар компютърна диагностика. Изненадана съм. Самата диагноза на цялото тяло излиза за около 5-10 минути.
Неща които терапевта няма как да ги знае, не съм му ги казвала си излизат в диагнозата.

а каква е цената на тази процедура?

# 4
  • Мнения: 898
Цитат
Но опитах скенар компютърна диагностика. Изненадана съм. Самата диагноза на цялото тяло излиза за около 5-10 минути.
Неща които терапевта няма как да ги знае, не съм му ги казвала си излизат в диагнозата.

а каква е цената на тази процедура?

На тази диагноза/тоест скенар/ цената е 25 лева.

А диагноза с апаратура Оберон е около 40-50 лева. Там до колкото знам цялото изследване е около един час,  и повече - тъй че най вероятно е по точно.
И него ще пробвам, но като дойда някой път в София.

# 5
  • sofia
  • Мнения: 769
Здравейте на всички. Ето ви повече инфо по темата.
Апарата на Оберон реално сканира енергийното състояние на вашето тяло чрез няколко вида лъчи, като за целта към апарата се включва лазер, укв - слушалки и нисковолтови електроди. Самият апарат отчита импулсите  и ги препраща към компютър, който нанася върху примерни картинки с вашите органи и системи знаци в различни цветове, които показват състоянието на съответната зона. След като премине сканирането, следва анализ на резултатите. Като накрая вие получавате цветни разпечатки със сканираните органи и системи и един лист с резултати от анализа, на които терапевта ще ви обърне внимание на проблемните зони. Някои от апаратите имат и заложен софтуер за препоръчване на лечение на проблемите чрез алтернативни методи или хомеопатия. Моят съвет е - дори и да ви препоръчат подобно лечение, по -добре да отидете при истински класически хомеопат и да заложите на неговата преценка за точното лечение, все пак апарата е машина, която не може да отчете характера ви и емоциите ви.
Иначе това сканиране си заслужава, защото може дори да отчете предразположеността ви да развиете определено заболяване.

# 6
  • Мнения: 2 323
Аз съм си правила такава диагностика, показа ми много точно всичко, което знаех от преди и нови неща, за които подозирах.
Колко такива уреда има в София?  newsm78

# 7
  • Мнения: 1 029
Аз съм си правила такава диагностика, показа ми много точно всичко, което знаех от преди и нови неща, за които подозирах.
Колко такива уреда има в София?  newsm78

а къде си си правила?

# 8
  • Мнения: 468
В Българско хомеопатично общество (БХО) има апарат Оберон

# 9
  • Мнения: 2 323
Да, там го правих

# 10
  • Мнения: 1 559
Агата, и аз съм си правила диагностиката в Общество-то. Grinning
Показа ми заболявания, прекарани в миналото, както и такива, които са в хронично състояние. Излязоха ми и бактерии, които обясняват един влачен от сума ти време проблем.
Много точна и цялостна (що се отнася до физическото състояние) диагностика. Може да е полезна за хомеопатичното лечение, ако има нужда от изследване или преглед.

# 11
  • Мнения: 1 494
А после чували ли сте мнение на лекар по това изследване?

# 12
  • sofia
  • Мнения: 769
В София има 4 такива апарата и по 1 във Варна и Пловдив.
Мнение съм чувала както на лекар, така и на хомеопат и честно казано диагнозата на хомеопата беше по точна и изчерпателна.

# 13
  • Мнения: 898
В София има 4 такива апарата и по 1 във Варна и Пловдив.
Мнение съм чувала както на лекар, така и на хомеопат и честно казано диагнозата на хомеопата беше по точна и изчерпателна.
Какво значи диагноза на хомеопата, по неговите си методи или относно Оберон?

# 14
  • sofia
  • Мнения: 769
Ами хомеопата се съобразява с анализа на Оберон, но прави и преглед и на базата на прегледа и анализа предписва лечение.

Общи условия

Активация на акаунт