Пазарували ли сте от онлайн магазин Касида-търся мнение?

  • 4 251
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 251
Здравейте момичета и момчета Mr. Green, интересува ме ако някой от вас е поръчвал от въпросния онлайн магазин да сподели дали са коректни в сроковете за доставка и дали сте доволни от обслужването им, защото съм харесала няколко по-скъпички неща и се чудя, дали да ги поръчам от там!

# 1
  • Мнения: 5 790
Само дрехи Джимбори съм поръчвала. Нямам никакви оплаквания, дори напротив - доволна съм, дрешките са качествени и оригинални, доставката - бърза.

# 2
  • Мнения: 1 251
Мерси, Алекс1, ще се пробвам и аз тогава! Laughing

# 3
  • Мнения: 2 936
aз съм поръчвала ...дрехи,обувки  Peace
доставката и обслужването са повече от добри-на една от поръчките ги помолих дали ще доставят за 3 дни като се има впредвид,че съм в провинцията -бях останала без подарък за един рожден ден и екипът на магазина излезе много мил и коректен   bouquet

# 4
  • Мнения: 3 376
Дайте линк да го видя Mr. Green

# 5
# 6
  • Мнения: 449
Много пъти съм пазарувала. И дрешки, и обувки, и разни аксесоарчета. Перфектни са-на другия ден поръчката е при мен, нещата са си точно такива каквито изглеждат, и качеството е на ниво. Дори единият път ми бяха сменили по своя инициатива номера на обувките, за щото им бях писала, че крачето ни е 15 см., а поръчах 24 номер. Обадиха ми се и ми казаха, че е по-добре да ми пратят 25, защото е със стелка 15,5 см. (ставаше въпрос за обувки на Petitshoes-испански, много добри, между впрочем)  Peace

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 23 633
Всичко 6, ама аз втора седмица чакам едни пантофи КиК. Щели да ми ги пратят Close Да кажат - няма налични, да ходя да си купя от магазина (нямаше избрания от мен цвят).

# 8
  • Мнения: 196
Янтра, защо не им се обадиш да не би проблема да е в доставката. И моето мнение е че са много коректни, даже веднъж ми смениха една дрешка за тяхна сметка, защото се оплаках че има дефект  Peace.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 23 633
Писах мейл, щели да ми ги доставят. Втората седмица изтича. Мда.

# 10
# 11
  • Мнения: 4 428
Аз от Касида не съм пазарувала, он съм ползвала Покана. Нямаше проблеми  Peace

Това, което не ми харесва и в двата сайта е липсата на инфо. На някои стоки има само снимка, дори марката не е обозначена  Rolling Eyes Освен това имам надлюдения, че цените са леко завишени в сравнение с някои "истински" магазини. Специално за обувките, защото сега съм на тази вълна.

# 12
  • Мнения: 87
 Аз пазарувах от : www.orchid-bg.com
и съм страшно доволна, доставиха ми роклята още същия ден, качеството е перфектно, същата си е като на картинката...
честно, не разбирам защо всички масово пазаруват от чужди сайтове, като и български вече има страхотни Simple Smile Този Касида изглежда чудесно, мисля да го пробвам.
на мен ми беше малко странно да поръчвам онлайн преди, като не съм мерила и т.н., но като поживях малко в Щатите и там всички правиха така...и някак свикнах, а сега ми е много по-удобно в жегите, пък и като все нямам време

# 13
  • Мнения: X
Поръчах 2 комплектчета: момичешко и момчешко, на YATSI.Не бяхa евтини, доставихa ги в срок, но у дома се оказа, че момчешкото е различно от това в сайта. Реших да пиша, защото го харесах заради цвета, а на живо беше доста по- блед. Комуникирахме по скайп с тях, бих казала, че приеха "присърце" оплакването. Мисля, че са заинтересовани от мнението на клиента, което ми направи добро впечатление. Пиша това за да имате едно на ум, както се казва, че дори нещо да не е както трябва ще се погрижат да останете доволни. Поне такова е моето впечатление, дано да не греша.

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 14:30 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт