Вагинални "газове" :(

  • 28 756
  • 33
  •   1
Отговори
Здравейте, момичета!
Първо, искам да се извиня, ако темата ми не е за тук... Нова съм и все още ми е трудно да се ориентирам Sad Ще започна направо с моя проблем! Имам приятел от една година, всичко с него е страхотно, но винаги когато правим секс (най-вече при задна поза) от влагалището ми "излизат" звуци, които наподобяват газове... Нямам представа от какво може да е, но е страшно неприятно и винаги по време на секс се чувствам ужасно некомфортно Cry Приятелят ми нищо не е казвал, но съм убедена, че и на него не му е особено приятно... Объркана съм и не знам какво да правя... Не знам и дали някой има подобен проблем... Търсих в интернет, но за жалост нищо не открих... Моля ви, ако някой може да помогне по някакъв начин да пише... Cry
Извинете ме за безпокойството Sad

С уважение: Върбана

# 1
  • Мнения: 3 423
Какви точно са очакванията ти за помощ?
Говори конкретно, за да видим, дали е в ресора ни.

# 2
Какви точно са очакванията ти за помощ?
Говори конкретно, за да видим, дали е в ресора ни.
Ами например ако някоя от вас се е сблъсквала с подобно нещо, би могла да сподели как го е преодоляла... Дали е изчезнало от само себе си, дали е опитвала някакви медикаменти... Или ако сте чували за подобен проблем... Нещо такова...

Последна редакция: чт, 12 юни 2008, 13:35 от Върбана

# 3
  • Мнения: 1 699
Върбана и на мен ми се е случвало няколко пъти(не на задна поза).
Аз си го обясних че е станало нещо като вакуум или нещо подобно.Просто явно при секса е влязъл повечко въздух и просто си издиша Laughingл Може и да говоря пълни глупости незнам.Но аз така си го обясних за себе си и не му обърнах особено внимание.Беше само няколко пъти при мен.Не мисля че трябва много да се притесняваш.

# 4
  • Мнения: 191
Върбана и на мен ми се е случвало няколко пъти(не на задна поза).
Аз си го обясних че е станало нещо като вакуум или нещо подобно.Просто явно при секса е влязъл повечко въздух и просто си издиша Laughingл Може и да говоря пълни глупости незнам.Но аз така си го обясних за себе си и не му обърнах особено внимание.Беше само няколко пъти при мен.Не мисля че трябва много да се притесняваш.

И аз също си мисля, че това е причината. Случвало ми се е доста пъти, тревожеше ме, но след като си говорих с приятелки, казаха, че и при тях се е случвало. Ако толкова те притеснява, говори с приятеля си, аз мился, че мъжете не се смущават от това  Simple Smile

# 5
Върбана и на мен ми се е случвало няколко пъти(не на задна поза).
Аз си го обясних че е станало нещо като вакуум или нещо подобно.Просто явно при секса е влязъл повечко въздух и просто си издиша Laughingл Може и да говоря пълни глупости незнам.Но аз така си го обясних за себе си и не му обърнах особено внимание.Беше само няколко пъти при мен.Не мисля че трябва много да се притесняваш.
Благодаря ти за отговора, не знам, може и да си права... В смисъл има логика в думите ти... Thinking Но пък може и на мен нещо да ми има, аз и затова питам, де Embarassed Благодаря ти за успокоението hug

# 6
  • Мнения: 9 063
Преди време имаше култова тема по въпроса, благодарение на която форумът стана всеизвестен, но се затри поради твърде вулгарния си характер... Crazy
Лиска я знае със сигурност Grinning

Та, няма за какво да се притесняваш, това е съвсем нормално и причината е точно въздуха - особено при поза отзад влиза повече въздух и после трябва някак да излезне, нали разбираш Simple Smile Наистина е смущаващо, но когато се знае от какво е, няма за какво да се чувстваш неудобно нито ти, нито половинката.

# 7
Страхотни сте, момичета thumbsup

Благодаря ви наистина много, че се отзовахте толкова бързо newsm20

# 8
  • София
  • Мнения: 6 302
Случвало ми се е и на мен. Точно от влязъл въздух се получава. И няма нищо притеснително.  Grinning

# 9
  • Мнения: 1 950
Преди време имаше култова тема по въпроса, благодарение на която форумът стана всеизвестен, но се затри поради твърде вулгарния си характер... Crazy

Ха-ха-ха, точно за нея се сетих и търсих да я копирам на девойката за да види, че се случва честичко, и да се успокои, че не е болна Mr. Green Ама не я намерих де, явно са я затрили Laughing

# 10
  • Мнения: 3 423
Да, Лиска я знае темата, но не е писала в нея.

Върбанке, не се коркай, драга, кефи си се на секса
и не се вживявай в глупости. Ако толкова се притесняваш,
откажи секса и увеличи боба и зелевата чорба. Тогава ще
пръцкаш от друго място, но няма да питаш повече за това.

# 11
  • Мнения: 4 589
Много сладка тема, много ме разсмя.

# 12
  • София
  • Мнения: 39 718
Случвало ми се е няколко пъти. Не е болка за умиране. Обяснявам си го така както е написала Elsinor. При по-бурен секс също може да се получи.
При мен става при секс с презервативи.

# 13
  • Мнения: 817
И на мен ми се случва от време на време EmbarassedНе съм се тревожила,но и аз си го обеснявам с влизане на въздух Peace

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И на мен ми се е случвало.

Общи условия

Активация на акаунт