как се оправят много сухи кожички около ноктите?

  • 10 546
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
много са ми сухи и твърди,мажа се с кремове,омекотител за кожички,но ефект няма.
Как се справяте с подобен проблем?

# 1
# 2
  • Мнения: 5 299
много са ми сухи и твърди,мажа се с кремове,омекотител за кожички,но ефект няма.
Как се справяте с подобен проблем?
Използвай масло за нокти. Има такива на Стар Нейлз, има и на Икаров. Нанася се еждневно, сутрин и вечер.

# 3
  • Мнения: 2 388
И от мен един глас за маслото на Икаров. Изнервящо е използването му, но резултатът е много добър. Peace

# 4
  • Мнения: 630
И аз имам същият проблем, така че ще следя темата

# 5
  • Мнения: 3 306
има много масла за нокти  Rolling Eyes това на Икаров е хубаво  Peace

# 6
  • Мнения: 630
има много масла за нокти  Rolling Eyes това на Икаров е хубаво  Peace
Аз лично това съм го използвала, но ефект върху кожичките нямаше никакъв. В темата за Буржоа една съфорумка спомена за някакъв продукт с ролчица, който се маже по кожичките. Ще се огледам за него.

# 7
  • Мнения: 1 313
Аз ги мажа с вазелин.

# 8
  • Мнения: 331
с ножичка

# 9
  • Мнения: 5 299
има много масла за нокти  Rolling Eyes това на Икаров е хубаво  Peace
Аз лично това съм го използвала, но ефект върху кожичките нямаше никакъв. В темата за Буржоа една съфорумка спомена за някакъв продукт с ролчица, който се маже по кожичките. Ще се огледам за него.
Ако кожата ти като цяло е суха - няма да се оправи. Маслото за нокти трябва да го използваш постоянно, както крема за ръце например. Но няма да намериш продукт, който ще ти реши проблема форевър. Grinning

# 10
  • Мнения: 375
Ползвам масло за кожички на Mavala, а понякога ги мажа и с чист глицерин

# 11
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
имам въпрос.....чиниите с голи ръце ли ги миете newsm78 ако е така мисля че е време да започнете да ползвате ръкавици.... Peace....аз откакто се помня мия чиниите така ....един път се скъсаха и забравих да си купя два дена мих с голи ръце ....после ми трябваше една седмица за да оправя пораженията #Cussing out...не само кожички ми ноктите се изчупочупиха а лака да не говорим.... Mr. Green

# 12
  • Мнения: 3 459
Аз ги мия без ръкавици, затова и ръцете ми са в ужасно състояние, но така и не можах да свикна да мия с ръкавици. Адски ми е неудобно  Confused

# 13
  • Мнения: 3 306
и на мен ми е мн неудобно да мия с ръкавици  1dishes  но за да са в добро състояние ръцете трябва да се полагат ежедневно грижи за тях  Peace

# 14
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
джей и станиславчето....като си помислите кое по добре да ви е малко неудобно в къщи докато миете чинии newsm78 или да ви е неудобно през целия ден и да си криете ръцете по джобовете Mr. Green
и на мен в началото ми беше трудно нооо както всяко начало свикнах и с това..и сега мога да кажа че ги чувствам като втора кожа без тях не мога пък и съм мноого доволна накрая лака ми седи по цяла седмица в чудесно състояние..и маникюрчетата красиви и чинийките измити....  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт