обличане

  • 2 200
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 228
Здравейте, кажете ми моля как да я обличам моята малка кукла незнам дали и е студено или топло когато сме навън  Thinking какви дрехи да и купя за сезона ooooh! БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

# 1
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз малък го обличам с тениска, къси панталони, чорапи и сандали. Винаги в мен нося блуза с дълъг ръкав и панталони + одеяло \за да мога да реагирам ако е по-хладно\.

# 2
  • Мнения: 3 306
както обличаш себе си  Peace аз така правя

# 3
  • София
  • Мнения: 53
Съди по себе си , ако на теб ти е горещо, на бебето също не му е студено. С една дума обличай я с толкова дрехи, с колкото си и ти . И разбира се носи някоя блузка за изненади във времето Grinning

# 4
  • Мнения: 10 982
Обличам я, както обличам себе си. Ако времето предполага изненади, взимам връхна дрешка за всеки случай.

# 5
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да това щях да добавя, но другите мами са ме изпреварили - обличам го както обличам себе си Peace

# 6
  • Мнения: 331
Зависи от възрастта на бебето, малката е родена през юли и когато дойде лекарката да я види след изписването каза да я обличам както обличам себе си + една дреха допълнително. Сега вече я обличам с една дреха по-малко, но виждам, че вие сте съвсем мънички още Simple Smile Аз познавам когато й е топло по това, че излизат малки пъпчици по вратлето - и на следващия ден обличам по-малко (ако при времето няма промяна, разбира се).

# 7
  • Мнения: 1 195
Аз малък го обличам с тениска, къси панталони, чорапи и сандали. Винаги в мен нося блуза с дълъг ръкав и панталони + одеяло \за да мога да реагирам ако е по-хладно\.

и аз процедирам така Simple Smile
+ шишета, мляко и  пюрета Simple Smile излизането ни направо е цяла одисея  hahaha

# 8
  • София
  • Мнения: 43 903
Обличаш я точно както би облякла себе си и носиш едно чаршавче или тънка пелена в багажа.

# 9
  • Мнения: 554
Съди по себе си , ако на теб ти е горещо, на бебето също не му е студено. С една дума обличай я с толкова дрехи, с колкото си и ти . И разбира се носи някоя блузка за изненади във времето Grinning
Точно Peace

# 10
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 654
Моята педиатърка каза: За да имаш здраво и щастливо бебе - същите дрехи като на мама!

# 11
  • Мнения: 742
Както се чувстваш ти-така  и детето - в никой случай не го навличай Naughty просто взимай по една връхна дрешка допълнително..или одеалце за всеки случай! и чадър!....и вода и храна и памперси и мокри кърпички Joy

# 12
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Обличам я, както обличам себе си. Ако времето предполага изненади, взимам връхна дрешка за всеки случай.
..... и аз така  Peace


....но ми се е случвало да видя мами по къси гащи а дечицата им облечени до ушите  Crazy

# 13
  • Мнения: 2 131
В тези горещини може и само по боди.  Grinning А, ако заспи навън, й мяташ една тънка пеленка отгоре.

# 14
  • Мнения: 9 973
да,но пазиш бебето на сянка,че хапе Laughing

Общи условия

Активация на акаунт