Проблем с менструацията...

  • 749
  • 7
  •   1
Отговори
Здр. Искам лека помощ. Използвах едни хапчета за забавяне на менструацията (orgametril)(напр. вместо да ми дойде на 1 да ми дойде на 3) и после то пак ми дойде  на 1 ама този път траеше много повече и беше много по НЕболезнено, но след 1 седмица пак ми дойде и неможах да разбера що е така. Може ли някой да ме посъветва нещо. Едва ли да е нормални това нещо, и трябва ли незабавно да се консултирам с лекар.

# 1
  • Мнения: 27 524
Не знам конкретно за теб, но на мен веднъж ми се случи същото нещо, без да съм пила нищо, казаха ми, че понякога се случва така и ако не се повтаря, няма нищо страшно. Предполагам, че и при теб е така, още повече че си пила вероятно хормонялен препарат, който е пообъркал нещата  Hug

# 2
Не знам конкретно за теб, но на мен веднъж ми се случи същото нещо, без да съм пила нищо, казаха ми, че понякога се случва така и ако не се повтаря, няма нищо страшно. Предполагам, че и при теб е така, още повече че си пила вероятно хормонялен препарат, който е пообъркал нещата  Hug
А ако е така кога трябва да ми дойде, в смисъл от кой път трябва да почна да броя, от сегашния или от предишния път. По логично е да е от сегашния път, ама и аз не знам.

# 3
Защо никой не ми отговаря?

# 4
  • Мнения: 223
Момиче, объркала си цикъла
Няма логика някой да ти отговаря тук, трябва да идеш на лекар
Не прави глупости да се самолекуваш
Ако искаш съвет, ще те пратя при читави доктори

# 5
Димата, прави си
самолечението е опасно

# 6
Момиче, объркала си цикъла
Няма логика някой да ти отговаря тук, трябва да идеш на лекар
Не прави глупости да се самолекуваш
Ако искаш съвет, ще те пратя при читави доктори

Но все пак само един път беше, повече за сега не се повтори. Ако се повтори ще отида.

# 7
  • Мнения: 223
не мога да разбера защох отлагаш посещението на лекар? неприятно ли ти е?

Общи условия

Активация на акаунт