дайте съвет

  • 950
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
близначките са ми на 3 години  на едната на крачето и излезе нещо като лишей .бяхме при доктор и той ни каза че е от куче или котка а ние нямаме контакт с животни.някой зблъсквал ли се е с този проблем и бързо ли минава.лекувалили сте го с нещо и с какво.блогодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 1 895
При подобен проблем се ходи на дерматолог или алерголог.
Самолечението по съвети в интернет не е добра идея  Peace

# 2
  • Мнения: 21
просто исках да попитам дали някой е имал такъв проблем. ние вече бяхме на дерматолог.

# 3
  • Мнения: 1 895
Аз разбирам тревогата ти. И аз съм майка.
Изразявам мнение само Peace Не бих искала здравни съвети за моите деца в интернет.
А ти си в правото си ако получиш такива да решиш дали да ги последваш или не.
Не знам дали някой би се наел да сравнява свой подобен проблем с вашия, след като дори няма база за сравнение как изглежда крачето, което те е притеснило Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 727
Напълно съм съгласна с Double with Cream. Така, както го описваш, наистина прилича да е от котка. Вие може да нямате, но може детенцето ти да е пипнало на улицата или да се е докоснало до някой приносител. Моя приятелка имаше такова (съдя само по описанието ти, че е същото.)
Тогава тя ходи в центъра по заразни и паразитни болести - не съм сигурна за името - намира се на бул. Пенчо Славейков. И там един доктор й забърка един крем, от който мина за 2-3 седмици и нямаше странични ефекти.
Беше преди доста години и спомените ми са доста избледнели, но си спомням, че ходи в този център.

# 5
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Д-Р Албена Ангелова в 29-та поликлиника - дерматолог. 
Има координати във форума.
Peace

# 6
  • Мнения: 21
благодаря ви за отговорите знам че това не се лекува безекар но просто исках да събера повече информация за това заболяване.

Общи условия

Активация на акаунт