Бебето ми спи по гръб с вдигнати крака:)

  • 2 808
  • 16
  •   1
Отговори
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Мами сега отидох да видя маймунчето че промрънка и щях да падна - спи по гръб с вдигнати прави крака нагоре под одеялото. Има ли още някоя с подобен опит или само ние сме акробати:)?

# 1
  • Мнения: X
Аз! Имам опити всякакви...въртенето преди сън е нещо, което трябва да се види, а позите сааа..... ooooh! само на глава не е спала...и ако уцели къде е правилната страна на кревата пак добре Mr. Green Mr. Green

# 2
  • Мнения: 35 891
сестра ми спеше на 1 крак подпряна на бюрото на баща ми ...
Елена до 2 годишна имаше по 1 възглавница в двата края на леглото - за 1 нощ сменяше посоката 20-30 пъти!

# 3
  • Мнения: 2 609
Мами сега отидох да видя маймунчето че промрънка и щях да падна - спи по гръб с вдигнати прави крака нагоре под одеялото. Има ли още някоя с подобен опит или само ние сме акробати:)?
Има,имааа и моята Яна съм я виждала да спи така.
Нищо чудно,аз едно време спях с кръстосани крака(както седят мъжете,когато са седнали Embarassed Embarassed Embarassed)

# 4
  • Мнения: 46 430
София както я оставя така я намирам  Grinning Само по гръб, разкрачена като жабче  Laughing но мъжа ми веднъж ме видял да спя на една страна с вдигната нагоре ръка  Joy

# 5
  • София
  • Мнения: 1 544
... същата работа: вдигнати, леко присвити и КРЪСТОСАНИ... на мама кифлата сладка... Hug

Последна редакция: пт, 10 юни 2005, 10:14 от Майка Зайка

# 6
  • Мнения: 539
Майка ми ми е казвала, че като бебе и аз съм правила такива номера. Както и да вдигна краката и после да ги сваля заедно със завивката. След което тя ме завива, а аз пак краката надолу и завивката в краката Crazy

# 7
  • Мнения: 3 926
Аз! Имам опити всякакви...въртенето преди сън е нещо, което трябва да се види, а позите сааа..... ooooh! само на глава не е спала...и ако уцели къде е правилната страна на кревата пак добре Mr. Green Mr. Green
Хайде, хайде, къде пише коя е правилната страна Wink Laughing Laughing Laughing Детето си избира само. Според моята племенница най-правилно беше да се спи на пода. Всеки път падаше това дете и без да се събуди продължаваше да си спи сладко, сладко Wink

# 8
  • Варна
  • Мнения: 956
И племенницата ми спи така - по гръб и с вдигнати крака  Laughing
Понякога, както е заспала - сяда, удря си главата в решетката на кошарата и така продължава да спи полуоблегната на главата си.

Големи са душички, като спинкат мъниците  love001

# 9
  • Мнения: X

Хайде, хайде, къде пише коя е правилната страна Wink

Е тук си права - няма правилна страна... Joy Joy

# 10
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
За децата не мога да кажа нещо интересно,но мъжа ми спи с единия свит,стъпал на леглото,а другия-със стъпало качено в/у коляното на първия(дано сте разбрали)

# 11
  • Мнения: 1 311
За децата не мога да кажа нещо интересно,но мъжа ми спи с единия свит,стъпал на леглото,а другия-със стъпало качено в/у коляното на първия(дано сте разбрали)

Моя брат спи по същия начин от много малък, ако съм те разбрала правилно. Даже беше шашнал докторите в Пирогов след операцията от апандисит, като на сън си беше заел въпросната поза.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 884
Мами сега отидох да видя маймунчето че промрънка и щях да падна - спи по гръб с вдигнати прави крака нагоре под одеялото. Има ли още някоя с подобен опит или само ние сме акробати:)?
Имам подобен опит...... с немската ми овчарка! Grinning
Хората я мислят за звяр, а тя спи с вирнати крака. Laughing

# 13
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
 И моят мъник спеше интересно като беше бебе.Още в родилния дом /носеха ми го заспал и се чудех как да го събудя/ го видях и се шашках-той спеше с протегната напред и нагоре ръчичка с разтворени пръстчета-все едно "не! не ме докосвай" дори да си я прибере тя пак си остава разтворена и сякаш в защитна позиция...А пък от какво го е страх едно бебе незнам newsm78 Иначе и сега си се върти по часовниковата стрелка в леглото и одеалото задължително му е между краката ooooh!

# 14
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
И моят мъник спеше интересно като беше бебе.Още в родилния дом /носеха ми го заспал и се чудех как да го събудя/ го видях и се шашках-той спеше с протегната напред и нагоре ръчичка с разтворени пръстчета-все едно "не! не ме докосвай" дори да си я прибере тя пак си остава разтворена и сякаш в защитна позиция...А пък от какво го е страх едно бебе незнам newsm78 Иначе и сега си се върти по часовниковата стрелка в леглото и одеалото задължително му е между краката ooooh!
ООО и моето маймунче спи така понякога. Много са сладки.

Общи условия

Активация на акаунт