Подарък за гинеколог- идеи ?

  • 4 008
  • 17
  •   1
Отговори
Здравейте моля за идеиики относно подарък за лекаря който много уважавам. Мисля, разглеждам магазини и нищо не мога да избера.
Той е мъж на възраст около 55 год , не пие не пуши (по жени се съмнявам да ходи)  Mr. Green
Иначе има чувство за хумор, забавен е. Нищо повече не знам за него освен че има вила и явно обича да ходи там.
Това е благодаря предварително на включилите се.  Hug 

П.п. Не съм посочила до каква сума, но сещайте се че идеи от рода на остров  и яхта не важат Crazy ... Абе до към 50 лв  Whistling защото и парички ще му даваме отделно

# 1
  • Мнения: 2 070
Влез в магазинче ,от "Задругата на майсторите",много идеи ще видиш там

# 2
  • Мнения: 936
Може да е някакъв сувенир, статуетка примерно. Или красиво пано за стена. МОже и книга, но това е доста специфично.

# 3
  • Мнения: 3 376
А какво прави на вилата?Ако обича цветя или да се грижи за градината може да му вземеш някаква луксозна книга на тази тематика,има доста по книжарниците.

Виж и тук  http://www.bezpanika.com/index.php?option=com_content&task=b … =15&Itemid=69

# 4
  • Мнения: 625
красива рамка за снимка...посребрена примерно...гравирана с някакво послание или стих.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Нумизматична монета  Peace.

# 6
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Нещо за вилата му подарете - един хамак, например.

Комплект от ковано желязо за камина, също става.

Електрическа косачка за трева (малка, приблизително са на цената, която си посочила).

Хубав нож, тип ловджийски, електрическо барбекю, абе въобще аз съм в момента на виладжийска тематика.

И при положение, че и на доктора вилите са му страст, предполагам, че всеки подарък, свързан с вили би го зарадвал много повече, от ординерните непотребни подаръци, които обикновеносе правят в такива случай!

Успех в избора, и леко раждане.

# 7
# 8
  • Мнения: 15
Извинявам се, че не предлагам идея, а виц, но немога да се въздържа, а е по темата за подарък: В поликлиниката са се събрали всички лекари и празнуват рождения ден на офталмолога (очен лекар). Подаряват му общ подарък - прекрасна картина, изобразяваща изразително око. Цари ведра атмосфера, само гинекологът е тъжен - следващия рожден ден е неговия.....

# 9
  • Мнения: 2 388
Иначе има чувство за хумор, забавен е. [/size]
Изкуствена вагина. Mr. Green И като не е на работа да се сеща какво работи.
Иначе за 50 лв се сещам друго, освен за стандартните сувенири, които се подаряват.
Явно бутилка качествен алохол не може да бъде предложение, щом не пие.

# 10
ахахахаха ти представяш ли си  smile3532(относно предния пост)

# 11
  • Мнения: 2 931
Има едни пръскачки на вода - като цветя/ жълти с зелени дръжки/, които непрекъснато се чупят и въртят в горната си част - много са ефектни

# 12
  • Мнения: 213
Хубава стихосбирка със стихове на Евтим Евтимов (или на някой друг).

# 13
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Бонзай  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 2 049
+ книга за отглеждането им  Wink

Общи условия

Активация на акаунт