Фетална морфология във ВМИ Пловдив

  • 2 028
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 031
Имам един въпрос към майките от Пловдив - някоя от вас ходила ли е на фетална морфология във ВМИ Пловдив?
И ако е кой доктор преглежда, струва ли си да се отиде там и как става записването?

# 1
  • Мнения: 97
Не съм ходила във ВМИ, но мога да ти препоръчам Д-р Даскалов, работи във Медикус алфа. Цената и на двете места е една и съща, но като специалист ще останеш доволна от Даскалов.,не че във ВМИ не са добри, но аз съм просто възхитена, надявам се да не прозвучи като реклама.

# 2
  • Мнения: 1 031
Благодаря ти, но моят гинеколог ми препоръча да отида във ВМИ и затова се интересувам именно за там.
Няма ли мами, които са ходили във ВМИ newsm78 newsm78

# 3
  • Мнения: 674
Аз съм ходила,не съм доволна определено.Ходих в 23 гс,преглежда ме др.Иванчева.
Не съм се записвала,просто отидох,тя беше там и тя ме гледа.Нищо не ми обясни,гледаше
си там някакви нейни работи и изобщо не говореше с мен.На задаваните въпроси пък отговаряше вяло.
Слава богу,всичко с органите не бебето беше наред,но нито личицето му видя,нито пола  Crazy
Гаден кабинет и ужасна кушетка.
Струваше ми 70 лв ....

После в 32 гс ходих и при др.Даскалов в Медикус Алфа.Еми нищо общо.....
Човека беше любезен,внимателен,отговаряше ми на всички въпроси,показваше ми какво гледа в момента.
Стоях там почти час,направи ми и много снимки и клипчета на малката  Heart Eyes ,абе супер ми беше.Препоръчвам го  Peace Peace Peace
Чист просторен кабинет,и много хубава апаратура има.
Струваше ми 55 лв..........  newsm78

# 4
  • Мнения: 1 031
Благодаря Изабела за подробната информация.
Запазих си час за д-р Даскалов - за него само добри отзвуци има и се надявам и аз да остана доволна.

# 5
  • Мнения: 6 206
Да, аз също минавам прегледи при Даскалов и съм много доволна от него. С удоволствие дори бих родила при него...
Но за ФМ реших, че сигурно ще я правя във ВМИ при Корсемов.
Ще видим, може и на двете места накрая. Crazy

# 6
  • Мнения: 254
аз съм ходила във вми и съм доволна,записва се ден и час предварително,в деня в които аз се бях записала на смяна беше доктор иванчева аз попринцип не я харесвам като човек(имам спомени от неиното отношение от първата ми бременност)но сега се държа страхотно обясняваше ми всичко,всичко с бебчо беше ок,размерите му си отговаряха за седмицата в която бях,показа ми гръбначният му стълб което е много важно да се види,дори се видя пола на бебо и двете много се смяхме когато бебока се усмихна,направи доста снимки и клипчета и от целия преглед останах много доволна,явно беше на кеф,мисля че освен нея на 4д е и доц.малинова и още двама доктори но не си спомням имената им,препоръчвам ти вми техниката им е много добра

Общи условия

Активация на акаунт