идея за подарък на момче 5г.

  • 7 568
  • 11
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 404
Моля ви дайте идеи за подарък на пет годишно момче!
Отдавна не си играят заедно със синът ми и не знам от какво се вълнува. newsm78
Като мога да отделя максимум  30-40лв.

# 1
  • Мнения: 4 841
не знам от какво се вълнува. newsm78
ми то това е най-важното... Ето ти все пак някои идеи:
- хубава топка
- триизмерен пъзел за сглобяване на крепости
- някаква надуваема джаджа (ако ще ходят на море) или дъска за плуване
- пак за морето - комплект бански, шапка и джапанки
- детска раничка, която можеш да напълниш с някакви лакомства или книжки за оцветяване
- ефектен трансформър
- тротинетка
Ей такива неща...

# 2
  • Мнения: 7 831
Моите си падат по геройчета всякакви, Костенурки Нинджа, Спайдърмен, Зоро, Шрек и т.н. На тази възраст големия започна много да иска енциклопедии, има една на Егмонд "медоносна ...", с хубави снимки и за малки деца.
Но най-добре попитай майката на детето и тя ще те ориентира.

# 3
  • sofia
  • Мнения: 404
не знам от какво се вълнува. newsm78
ми то това е най-важното... Ето ти все пак някои идеи:
- хубава топка
- триизмерен пъзел за сглобяване на крепости
- някаква надуваема джаджа (ако ще ходят на море) или дъска за плуване
- пак за морето - комплект бански, шапка и джапанки
- детска раничка, която можеш да напълниш с някакви лакомства или книжки за оцветяване
- ефектен трансформър
- тротинетка
Ей такива неща...
какви са тези триизмерни пъзели?Къде мога да ги намеря?
Моите си падат по геройчета всякакви, Костенурки Нинджа, Спайдърмен, Зоро, Шрек и т.н. На тази възраст големия започна много да иска енциклопедии, има една на Егмонд "медоносна ...", с хубави снимки и за малки деца.
Но най-добре попитай майката на детето и тя ще те ориентира.
Лошото е че незнам на какъв герой е фен.Но идеята за енциклопедия ми хареса и за триизмермерния пъзел.
Май ще е нещо такова newsm78
Благодаря ви за предложенията!  bouquet

# 4
  • Мнения: 14 133
Моят юнак скоро навърши 5год. и си пожела тротинетка за рождения ден. Харесва и разни екшън гепои от детски филми. . Енциклопедия или тризмерен пъзел също биха го зарадвали.

# 5
  • Мнения: 4 841
Ето ти линк  ( цък ) към мястото, откъдето по принцип купувам триизмерни пъзели - разгледай и следващите страници, не само първата  Wink
По книжарниците ги продават, има и по-скъпи варианти с по-масивни части (тоест - от по-дебел картон), на сина ми много му харесват.

# 6
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Харесват и коли с дистанционно,конструктори. А сега и времето е подходящо за нещо което лети- хвърчило,самолет,летяща чиния.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 Peace хвърчило

# 8
  • София
  • Мнения: 15 198
Иво навърши 5 години преди няколко дни. Ето някои от подаръците, които купих аз от мен с баща му и от името на родата:
-писта Hot Wheels Торнадо-сега я рекламират по детските канали-30лв.-от Марсел
-драконски яйца-яйце, в което има дракон за сглобяване (по 4 различни цвята в серия)-21лв.-от Марсел. Покрай детските менюта в Макдоналдс предишните седмици, най-неочаквано за мен Иво навлезе в драконската тема.
-електрическо пиано на батерии, с опции за записване на мелодия, с разни ефекти-още не съм го разучила (Иво по едно време си падаше по инструменти)-45лв.-от Марсел
-комплект за изработване на монети-гипс, разтворен във вода, се отлива в матрици и става на монети, след като изсъхнат се оцветяват с бронзова и сребърна боя-12лв.-от Бонжур
-пак от Бонжур-там има различни видове подобни игри-едно много интересно нещо, което не знам точно как да обясня-коркова подложка, дървено чукче, разноцветни малки дървени кръгчета, квадратчета, правоъгълничета, триъгълничета.... с дупчица по средата. От малките фигурки могат да се правят по-големи, най-различни, като се заковават с чукчето върху корковата подложка. Има и нещо като пирончета (но не точно)-18лв.
-много исках да му взема надуваемо диванче, но само го гледах на картинка в Интернет-нямаше доставки-двойка, около 30лв., за него и един негов приятел, с който иначе все се боричкат кой да седне на на надуваемия фотьойл-в следствие на което той се спука.
-глобус-голям, политически-Иво има залитания към географията-30-тина и нещо лева.
-лък със стрели и колчан (така ли се казва това? Rolling Eyes). Стрелите завършват с гумен накрайник и могат да се закрепват на гладка повърхност-от Марсел, но не помня колко струваха-20-тина лева.
-ще му купуват яхта с дистанционно, която плува във вода. Преди време едно негово приятелче каза, че има такава и Ивайло, естествено, също се записа.



# 9
  • Мнения: 7 201
- ефектен трансформър
Peace
Моят син много си играе и с конструктор.

# 10
  • Мнения: 22 525
Моят определено се радва на семейни игри,има много хубави на Едука.

# 11
  • sofia
  • Мнения: 404
Благодаря на всички за идеите!
Купих голям пистолет за пръскане с вода, една нещо като енциклопедия за динозаври с твърди корици и пълна с пъзели/много ми хареса/и лакомства!
Рожденият ден мина добре! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт