Урррррррааааа, напъхах се в добрите стари дънки...

  • 2 497
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
Урррррррааааа, напъхах се в добрите стари дънки - любимите ми от времето преди да забременея. Е, малко са ми поопънати, но ми стоят достатъчно добре за да се покажа и навън с тях и се чувствам страхотно. За стравнение ще кажа, че когато започнах с отслабването не можех да ги вдигна по - нагоре от средата на бедрата...Приличах на хипопотам Embarassed Embarassed Embarassed Малко дълги блузки трябва да им слагам защото тумбака още не е изчезнал съвсем Embarassed, а те са с ниска талия, но работя и по този въпрос Wink. На всички мами, които се опитват да отслабнат ще кажа да не се отчайват. Усещането да се видиш отново във форма е страхотно и си заслужава всичките усилия, глад и упражнения и  въобще целия зор. Успех!!!

Последна редакция: пт, 10 юни 2005, 09:21 от Lilly

# 1
  • Мнения: 507
Честито Лили! Laughing Дай боже всеки му такъв успех Wink

# 2
  • Мнения: 5 539
Честито! Grinning Знам точно как се чувстваш! Усещането е невероятно, нали Flutter

# 3
  • Мнения: 288
Здравей Лили,

Поздравления за успеха!

Би ли споделила ако е удобно какво ти костваше това отслабване - колко диети, колко пъти си ги повтаряла.

Благодаря ти.

Последна редакция: пт, 10 юни 2005, 09:27 от Слава

# 4
  • Мнения: 1 120
Честито Lilly ,
и аз наскоро усетих това щастие. Пожелавам ти да успееш да задържиш мечтаните килограми Sunglasses

# 5
  • Варна
  • Мнения: 289
Памела Андерсън Laughing

# 6
  • Мнения: 3 611
Браво Лилинка, страхотно е, нали? И аz вече го правя тоzи номер с дрешките от преди да спра цигарите (пълнеенето тръгна от тогава) и много се кефя. От как съм отслабнала не пропускам седмица беz да си купя нови дрешки, които са съвсем миниатюрни и, макар да си давам сметка, че ако кача и 2 кила и ще ми стоят кофти, аz си ги купувам. Това поне ще ми поддържа стимула поне до края на лятото да съм в нормални килограми.  Grinning
Вчера се zапасих и с половинки бански и от другата седмица се каня да щурмувам Бг плажовете. Дано само е хубаво времето  Praynig Hug

# 7
  • Мнения: 742
ей, супер Grinning честито и блазе ти  smile3501

# 8
  • Мнения: 3 611

Не е нужно да си Памела Андерсън, zа да се харесваш и да се чувстваш добре в кожата си  Naughty

# 9
  • Мнения: 1 032
Честито Lilly Grinning, благородно ти завиждам. Embarassed

Не е нужно да си Памела Андерсън, zа да се харесваш и да се чувстваш добре в кожата си  Naughty
newsm62 newsm62 newsm62
Сериозно ли е Памела Андерсън? Не мога да повярвам Shocked! smile3555

# 10
  • Мнения: 35 950
честитоооо!

# 11
  • Мнения: 5 647
Браво на теб!!! Само така. Ще видиш как след някой и друг ден няма да са поопънати! newsm10

# 12
  • Мнения: 554
БРАВО!!!
Разхождай гордо новото тяло Wink!

# 13
  • Мнения: 1 616
Поздравления и от мен- явно усилията си заслужават!:)

# 14

Общи условия

Активация на акаунт