гей

  • 22 883
  • 311
  •   1
Отговори
  • Мнения: 123
питам се имате ли приятели гейове.с какво са по-различни от останалите ви приятели?по-добри ли са,по-чувствителни,или обратното заядливи и високомерни.мислите ли че те са по-специални от останалите ви приятели или познати.аз нямам,но в случаите в които съм контактувала с такива хора винаги ми е било интересно,как се вживяват като говорят,какви чупки правят.хора са като всички нас и все пак..?

# 1
  • Мнения: 3 268
Имам близък роднина,който е гей.Не прави чупки и не се превъзнася като Азис.Изглежда почти като нормален мъж ,с изключение на дрехите.Облича се ултрамодерно,което е малко неприсъсщо за мъжкарите.Обича ярките цветове,хубавите парфюми и музиката на Мадона.Работи на 2 места,ляга си в малките часове и се бори с живота.Има си приятел,с когото много се обичат.С нищо не е по-специален от останалите хора.

# 2
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Приятел - не, но съм се засичала с такъв/такива на купони. Веселяци, по нищо не се различават от останалите.

# 3
  • Мнения: 2 448
Не, нямам , освен ако не са някои скрити гейове и да не знам. Whistling
Не, че ги отбягвам, но не съм се запознавала с такива.

# 4
  • Мнения: 2 401
Мисля, че имам (казвам мисля, защото не ми го е признал). Много готин пич, много умен, много егоистичен, надменен фасон, с перфектен външен вид - костюмар.  Никакви чупки не прави, само говора и  начина на изразяване са малко по-особени, не мога да  го обясня.

# 5
  • Мнения: 3 268
Понякога говора и начина на изразяване подвеждат.Имах колега в университета,за който всички мислеха,че е гей,защото говореше с тънък глас,беше нежен и слабичък.Оказа се много голям любовник и взе акъла на една от доцентките.Разведе я и заживя с нея.

# 6
  • Мнения: 2 448
Тънкия глас определено не е критерий, но липсата на интерес към жените като към жени, да.   Grinning

# 7
  • Мнения: 5 710
Познавам 2 основни групи гейове - едните са, като излязли от Секса и Града, чудни - чувствителни, интелигентни, балансирани. Другите са мръсни пед..ли. Всъщност, не мисля, че сексуалността ги определя като такива или онакива.
Но понеже темата е такава така отговарям.

# 8
  • Мнения: 3 423
Да, имам. Не искат да се чукаме.

# 9
  • Мнения: 2 401
Ееее айде сега, нима всички намеквате, че съм грозна и непривлекателна?  newsm62

# 10
  • Мнения: 2 032
Да, и приятели, и колеги. И жени.
Най-различни хора, никакви обобщения не мога да правя.

Би ли си довършила изречението:

Цитат
и все пак..?

# 11
  • Мнения: 2 161
Имам,бяхме много близки,но сега той живее във Франция и след моята женитба вече не сме така близки.Но той винаги за мен ще си остане много скъп.

# 12
  • Мнения: 3 268
Ееее айде сега, нима всички намеквате, че съм грозна и непривлекателна?  newsm62

Ахаа,това ли било! GrinningНапийте се някой път и ако и тогава не стане работата,верно е гей.Може да е притеснителен и да има нужда от стимулатор.Понякога привидно арогантните мъже са много плахи в леглото.Давай!

# 13
  • Мнения: 123
Да, и приятели, и колеги. И жени.
Най-различни хора, никакви обобщения не мога да правя.

Би ли си довършила изречението:

Цитат
и все пак..?
  са хора които с нещо се различават от останалите

# 14
  • Мнения: 3 268
Да,отличава ги тяхната сексуалност.И това,че никога няма да имат собствени деца.Е,някои жени имат,но при мъжете е по-различно.

Общи условия

Активация на акаунт