Въпрос за количка Chicco Duo CT 0.2

  • 4 047
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 697
Здравейте,

Искам да попитам за вашето мнение за тази количка :
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_10/products_id/2829
.

# 1
  • Мнения: 79
преди 20 дни си я поръчах от сайта! GrinningСамо ,че си взех без кошницата ,защото си имаме!много съм доволна,лека е ,маневрена,чудесна за пазар,мисля,че и като големи ще се возим чудесно с нея!

# 2
  • Мнения: 672
И аз поръчах от този сайт, но варианта количка + кошница.Държах да са комплект. Много съм доволна. Количката е страхотна. Лека, маневрена, сгъва се за секунди, събира се в багажника на колата. Ако бебето ми обаче беше родено да речем септември-октомври щях да предпочета варианта със зимния кош, защото има откъде да подухва. В моя случай прецених, че няма да ми е необходим кош.
ПП Много ме беше страх какво ли ще ми доставят, но хората са изключително любезни и коректни.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 524
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=298555.0

Ето преди време тук се обсъждаше.

Аз съм доволна, но е доста обемнна сгъната и при по-малък багажник с мъка влиза.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 693
Да, наистина при по-малък багажник трудно влиза количката. Аз също съм много доволна. Дъщеря ми е родена в началото на септември и тогава доста се чудих, но изкарахме цялата зима навън с тази количка. Чувалчето я пазеше доста добре - също и дъждобрана върши защитна функция при вятър. Но и зимата не беше истинска зима - имаше само 2 седмици с гъста мъгла, в която не сме излизали.

# 5
  • BG
  • Мнения: 1 900
Една приятелка я има същата и е изключително доволна.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Имам я, още я ползвам и няма да купувам лятна.Удобна ми е защото е с една дръжка и може да се бута с една ръка, удобна е и заради двете масички - за майката и за детето, сравнително лека е - към 10.500 кг, маневрена е, багажника и е голям...Аз специално съм много доволна от нея  Peace

Общи условия

Активация на акаунт