Досадните петна по дрешките на бебко

  • 3 963
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 202
 CryМоля Ви,кажете ак се справяте с петната от пюренцата и акото Joy по дрешките на малките калпазани newsm78 newsm78пробвах с Vanish ,Apta--нищо Sadа иначе се перем с Sano-to---помагайте

# 1
  • Мнения: 187
Probvai s Sano oksijen-edin sprei koito se pruska na petnata.V4era izpra petnata ot sok  Peace
struva okolo 7lv no stiga za mn vreme.
ps:sorry za latinicata-neznam kude e kirilizatora  #Crazy

# 2
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз се справям с петната с домашен сапун. Ако има откъде да си намериш - просто върши чудеса.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 232
Много ефикасен е един препарат Клири, евтин е, обаче всички петна от пюре изчезват.

# 4
  • Мнения: 2 531
Ако не ги третираш специално преди да влезнат в пералнята няма прах за пране дето да ги изпере! Аз пробвах какво ли не и в крайна сметка обикновенното веро и сапун за пране вършат същата работа! Ако е бяла дреха мацвам и малко белина на лекето!

# 5
  • Мнения: 66
Момичета, а петна от череши знаете ли как могат да се изчистят ?

# 6
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Най-добре се изчистват петната, ако веднага се изплакне с какъвто и да е препарат. Иначе за бели дрехи е лесно - белина, а за цветни съм ползвала Вениш, сега АРТА - гел, но и аз не съм много доволна. 

# 7
  • София
  • Мнения: 44 028
Със сано за петна Wink

# 8
  • Мнения: 2 531
Момичета, а петна от череши знаете ли как могат да се изчистят ?
Натърквам ги със сапун за пране- става синъо и после с оцет - става червеникаво , после в пералнята , пера с Персил и нищо не остава!

# 9
  • София
  • Мнения: 44 028
Мен и черешите ми излизат с този препарат на сано.
И едни дрехи ми яха пуснали на белите бодита сини петна и те с него излязаха...и общо взето всички петна ми е изкарвал, ест ако не са мазни едномесечни или едногодишни....

# 10
  • София
  • Мнения: 659
 Аз пък почти нямам дреха, която да е останала с петна. Ползвам Vanish и прах Тео Бебе. В пералнята не сипвам, а само върху самото петно. Единственото условие е, преди това петното да не е третирано по никакъв начин и всичко излиза.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 130
Спот - цикламена бутилка с пате отпред .Струва лев и нещо .За мен това е най-ефикасният препарат .Досега се е справял с всичко , за разлика от Сано ,Вениш и т.н.

# 12
  • Мнения: 1 312
Спот - цикламена бутилка с пате отпред .Струва лев и нещо .За мен това е най-ефикасният препарат .Досега се е справял с всичко , за разлика от Сано ,Вениш и т.н.
Аха.
И аз съм се убедила в качеството му.
Но специално за детски дрехи не си спомням да съм го ползвала.
Много пъти съм се чудила някой като каже,че остават петна по дрехите.
На мен всичко детско ми е в перфектно състояние-само дето избелява самата материя с времето.
Иначе дори и лигавниците ми нямат спомени от петна.
Директно в пералнята на 30-40 градуса пера и това е.
Рядко съм прала на ръка с веро дреха преди това.

# 13
  • Мнения: 2 531
Много пъти съм се чудила някой като каже,че остават петна по дрехите.
На мен всичко детско ми е в перфектно състояние-само дето избелява самата материя с времето.
Иначе дори и лигавниците ми нямат спомени от петна.
Ами значи децата ти са по чистички!  Laughing
Аз току що зареждах пералнята и се борих с едно петно от черен фулмастер  ooooh! Ама как може да продават фулмастери дето не се перат  Twisted Evil нали деца ще ги ползват, а моите в един момент го обръщат на бодиарт, че и по дрехите  Sunglasses

Спот - цикламена бутилка с пате отпред .Струва лев и нещо .За мен това е най-ефикасният препарат .Досега се е справял с всичко , за разлика от Сано ,Вениш и т.н.
Какво е това, за пръв път го чувам, къде е произведено, каква разфасовка и къде се продава???

# 14
  • Мнения: 1 312
Имам едно дете-момче.
Не,че е мръсен,ами е уникално мръсен.
Петна от шоколад,пръст,трева,пюре,флумастер,химикал,сок-всичко си имаме.
Да уточня,че до 6 месечен повръщаше страшно много-и като количество,и като честота/до 7 пъти на ден/.
Петна по дрешите нямам.
Друг е въпроса,че пера много и често,два пъти една дреха не обличам-та може и това да е причина.

Спот клийнър е на Перилис-330 мл.

Общи условия

Активация на акаунт