Въпрос

  • 2 444
  • 56
  •   1
Отговори
Какво бихте си помислили, ако намерите дамски крем в колата на мъжа си, ще повярвате ли, че е на колежка която той е хвърлил до градския транспорт. Отделно той няма никакъв интерес към мен на никакво ниво, от близо година, дори и повече, само обиди.

Сори за анонимката, ама мъжа влиза тук.

# 1
  • Мнения: 1 731
Ще си помисля ,че той го ползва. Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 5 539
Според мен, не само имаш съперница, но и тя вече ти заявява своето присъствие. Един вид, показва ти, че я има в живота на общия ви мъж.
Дано да греша, разбира се.

# 3
  • Мнения: 686
Ако е моя мъж,веднага ще позная дали ме лъже! Mr. Green

А ти,какво ти говори вътрешния глас?А той как се държи,смоталяви ли обяснението,притесни ли се?
Жени сме все пак,тези работи се усещат.

# 4
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
По никакъв начин няма да повярвам  Sad
Особено, ако последната година положението е такова... никакво... без интерес към мен.
Съжалявам, ужасни са тези открития и "веществени доказателства".
Дано все пак да не е това, което изглежда...
А това за обидите наистина е ужасно!

Наистина, той какво каза, когато го попита за крема?

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Според мен, не само имаш съперница, но и тя вече ти заявява своето присъствие. Един вид, показва ти, че я има в живота на общия ви мъж.
Дано да греша, разбира се.

Надявам се и аз да греша, но споделям този пост.
Дамските помади се подвизават съответно в дамските чанти, не в чуждите коли.

# 6
Вътрешния глас ми нашепва, че си има нова тръпка. Когато го намерих не го погледнах в лицето, но бяхме тръгнали към аптеката детенце е болно и трябваше да купим лекарства и той просто подмина аптеката. Party Party Party

# 7


Наистина, той какво каза, когато го попита за крема?

Каза че е карал колежка до рейса, които е на 3 мин с кола от службата му и тя явно го е изтървала. Това обяснение ми даде, но за мен е доста плоско, коя жена за 3 мин ще си вади мазилата при това пред колега. newsm78 newsm78 newsm781

# 8
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Явно е бил много стресиран и притеснен от това, че си открила крема... затова е подминал аптеката...
Какво смяташ да правиш?

# 9
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Да, бе, да.... за 3 мин колежката си е преобърнала цялото съдържимо на чантата.... не е ясно с каква цел...

# 10
Явно е бил много стресиран и притеснен от това, че си открила крема... затова е подминал аптеката...
Какво смяташ да правиш?

Ми незнам детенце е малко, той ми помага при гледането защото и аз се трудя, ако реша да го зарежа финансово ще се оправя, но как ще синхронизирам работата с яслата. newsm78 newsm78 newsm78

# 11
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Е, то зарязването е най-лесно....
По-скоро питам дали планираш да предизвикаш разговор и т.н.
И по въпроса за обидите... ма за какво става дума? Много ли е груб?

# 12
Е, то зарязването е най-лесно....
По-скоро питам дали планираш да предизвикаш разговор и т.н.
И по въпроса за обидите... ма за какво става дума? Много ли е груб?

Да груб е, аз се опитах да говоря с него но той се развика и изчезна. Каза че не желае да коментира и толкоз, май диалога е неосъществим.

# 13
Даже и сега го няма, прибра се колкото да се изкъпе и пак забегна. Досега поне събота и неделя ми е помагал в грижите за детето, поне да мога да изчистя, да сготвя ей такива неща.

# 14
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Ами, разбирам те, знам как е - ти гледаш детето, той се мотае Бог знае къде, отвратително е просто. Но според мен не е нормално да те зарязва в събота през нощта сама с малко дете, то в нито един ден от седмицата не е нормално... лоша работа!

Откога подозираш, че нещо не е наред? В момента, когато видя крема или отпреди? Често ли се случва така - да изчезва до късно!
Ох, съжалявам...

Общи условия

Активация на акаунт