Стар Паркет?

  • 1 843
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 259
Здравейте, имам нужда от някакъв съвет...! Tired
От близо 1 година паркета в хола скърца ужасно, чува се дори в другата стая(а при комшиите ще е много неприятен шум)...
Слагала съм килими, да по изолира шума,но уви #Crazy полза никаква. Ако някой знае нещо с което да спра(намаля) това скърцане, ще съм му много благодарна! Само да поясня, че няма възможност да се смени по други причини! Crossing Arms

# 1
  • Мнения: 5 393
Може да се пренареди и да се уплътни където има нужда.

# 2
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
С едно пренареждане ще се оправи.  Peace

# 3
  • Мнения: 1 259
А ако изключим като вариант пренареждането, какъв друг метод може да се приложи. Бях пробвала и с пудра между процепите, на едно място, но те са плътни и не може да влезе...! (това го четох някъде)!

Последна редакция: нд, 15 юни 2008, 12:29 от *Poli*

# 4
  • Мнения: 3 621
само пренареждане ще спаси положението, в апартамента на баба ми имаше такъв проблем, пробва какво ли не , скърцането изчезна след като пренаредихме паркета

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
С едно пренареждане ще се оправи.  Peace
Друг начин май няма

# 6
  • Мнения: 4 292
Когато купувахме нашия апартамен наследихме паркет в две стаи. Беше доста стар и захабен, но аз не дадох и дума да се маха - успях да видя потенциала му. Та, той не само скърцаше, но и имаше доста големички фуги, които изглеждаха непреодолим пробем. Е, паркетаджията който наехме, свърши чудеса. Не знам какво точно направи, но заби на проблемните места някакви неща, нямам представа какво точно и скърцането изчезна. Дори фугите залечи доста майсторски, въпреки скептицизма ми.  Не се наложи пренареждане. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 259
Toва звучи добре, някакъв такъв метод ми трябва(временно решение), иначе е запазен, не е надраскан или избледнял, но скърцането е непоносимо, особенно когато спиш(в стаята се спи) и някой почне да върви...

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Вземи телефона на паркетаджията на Клото!  Wink

# 9
  • Майничка
  • Мнения: 12 570
При нас паркетаджията проби на най-проблемните места дупчици и в тях наля някаква смола или лепило, така че скърцането значително намаля.

# 10
  • Мнения: 1 259
Благодаря ви Hug

Общи условия

Активация на акаунт