вода

  • 1 936
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 76
моят син е на 9месеца вече и продължава да отказва да пие вода.храним се само1-2пъти с АМ.яде почти всичко вече но категорично откава да пие вода,а мисля че в тез жеги вече би трябвало да прояви интерес кън ВОДАТА.има ли някакъв начин да го накарам да пие или ако не вода някакъв 4ай или незнам.някакви течности(сок също не иска)

# 1
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Не знам какво да те посъветвам синът ми беше да скоро така (иначе пиеше много сокове),но от тези жеги започна да пие вода и то доста - 300-400мл на ден.
Бих те посъветвала да предлагаш по често водичка или да пробваш да му даваш с лъжичка.
Пожелавам ви успех

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Децата трябва да пият вода. Опитай с чай.

# 3
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Предлагай по-често Peace

# 4
  • Мнения: 191
Моята госпожица пропи вода едва ония ден. Под пропи имам вредвид, че започна да пие повече от 50мл на ден, защото преди само си плакнеше устата. Пробвай да даваш с лъжичка, макар и да не изпива много така. Дъщеря ми досега само с лъжичка пиеше по малко. Предлагай често.

# 5
  • Мнения: 959
Ще започне да пие.  Не се притеснявай. Peace

И моята дъщеря, не искаше до 1г.


# 6
  • Мнения: 66
А някой да има обратния проблем - малката е на 1 месец и пие и пикае като невидяла Simple Smile

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
soundchaser и ние сме така случвало се е да изпива и по 2 шишета от 250мл #Crazy На 3ч памперсите са пълни.

# 8
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Peace

# 9
  • Мнения: 5 940
Синът ми пропи преди месец и половина, два. Сега пие около половин литър на ден.
Вероятно детето си получава необходимото количество течности от храната.

# 10
  • Мнения: 1 367
А някой да има обратния проблем - малката е на 1 месец и пие и пикае като невидяла Simple Smile
Мдааа,когато синът ми беше малко по-голям от дъщеричката ти,пиеше ужасно много вода,съответно пишкаше много.И сега е така.Според нашата лекарка това не е причина за притеснение,напротив-индикация,че бъбреците работят парфектно.

# 11
  • Мнения: 1 467
Моята дъщеря пропи като стана на една годинка. Преди това все едно й давах отрова. Предлагах й често и просто от само себе си се реши в един момент. Всичко ще е ок!

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И моята дъщеря пропи вода когато навърши една годинка-до тогава въобще не искаше,въпреки че и предлагах често вода

# 13
  • Мнения: 9 973
предлагай често,в жегите ще пропие

# 14
  • Мнения: 126

Аз имах същия проблем и откакто започнаха жегите започнах да предлагам по често вода и тя си пийва вече. Бъди по настоятелна.

Общи условия

Активация на акаунт