Kак е възможно това?

  • 2 079
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 352
http://www.vbox7.com/play:2ca8e768

Това, че не може да се постват коментари, за да не издаде някой тайната, още повече ме разчовърка. Някой може ли да ми обясни как става тоя номер? Thinking Thinking Thinking

# 1
  • Мнения: 18
ха найстина е интересно  само не ми е ясно как става този номер newsm78  #Crazy Shocked

# 2
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Всички карти се сменят.

# 3
  • Мнения: 18
то това е ясно но как точно се сменя картата която съм си набелязала newsm78

# 4
  • Мнения: 371
Ами картите който дават в началото са различни - вале и дама каро,вале и дама спатия и попове купа и пика, накрая картите са - вале и дама купа, дама пика и попове спатия и каро, т.е. съвсем различни от тези които показват в началото, няма как картата която си си намислил да не изчезне Wink

# 5
  • Мнения: 114
Абсолютно точно се смени картата, която съм си набелязала!!! Не е възможно да има някаква закономерност, няма начин...Леле, много интересно ми стана Blush

# 6
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
то това е ясно но как точно се сменя картата която съм си набелязала newsm78

ВСИЧКИ се сменят.
Не само твоята.

Хора, не бъдете такива шарани, моля ви.
Утре някой и билки против стриЙ ще ви продаде.

# 7
  • Мнения: 114
Ами картите който дават в началото са различни - вале и дама каро,вале и дама спатия и попове купа и пика, накрая картите са - вале и дама купа, дама пика и попове спатия и каро, т.е. съвсем различни от тези които показват в началото, няма как картата която си си намислил да не изчезне Wink
Тц тц тц... браво, внимателен човек си Peace Аз никога не бих го забелязала Embarassed

# 8
  • Мнения: 1 352
Ами картите който дават в началото са различни - вале и дама каро,вале и дама спатия и попове купа и пика, накрая картите са - вале и дама купа, дама пика и попове спатия и каро, т.е. съвсем различни от тези които показват в началото, няма как картата която си си намислил да не изчезне Wink

Боже, сега разбрах, права си.

# 9
  • Мнения: 4 435
Аз пък си избрах две карти  Crazy и понеже и двете изчезнаха усетих,че всички се сменят.

# 10
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
аз пък не усетих, ама добре, че има по-умни от мене Crazy

# 11
  • Мнения: 1 775
Аз пък си избрах две карти  Crazy и понеже и двете изчезнаха усетих,че всички се сменят.
И аз така, от втория път обаче се усетих.

# 12
  • Мнения: 2 448
Първия път изчезна тази, която бях избрала, но го пуснах отначало и избрах друга карта - скри се пак тази от първото пускане.   33uu

# 13
  • Мнения: 1 447
Първия път изчезна тази, която бях избрала, но го пуснах отначало и избрах друга карта - скри се пак тази от първото пускане.   33uu
И при мен така се получи.А първият път си викам бре това е голям номер.Абе и аз съм един шаран. Mr. Green

# 14
  • Мнения: 148
Хаха,голям номер,ама от втория път се усещаш Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт