Екскурзионно летуване в Пирин от 12 юли

  • 3 046
  • 8
  •   1
Отговори
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Здравейте!
Ако сред вас има планинари и планинарки, отправям към тях покана за екскурзионно летуване в Пирин от 12 юли за 9 дни (или за 8 , евентуално). Аз избрах маршрута с повечето от любимите ми места в Пирин и се обърнах към бюро Радецки, с които и друг път съм летувала. Те се съгласиха да се опитат да го организират, но, разбира се, е добре аз да събера група от 10-15 души. Тогава цената би била ок. 270-290 лв. на човек с включени храна, спане, водач.... Тепърва ще разбера ще стане ли със сигурност и точно колко ще струва, но ще се радвам на попълнения и от тук.... Simple Smile Пускам темата от сега, понеже времето лети бързо и е хубаво да  знам ще има ли и други желаещи, ние засега сме 4 души... Маршрутът вероятно ще е следният (пак зависи от свободни места по хижите):
1. ден - х. Безбог (с лифта от Добринище)
2. ден – почивка на Безбог или еднодневен излет
3. ден - Попово езеро - заслон Тевно езеро
4. ден - Чаирски езера - х. Демяница
5. ден - през Валявишки и рибни езера - х. Вихрен
6. ден - Кончето (по желание) и пак х. Вихрен
7. ден - Бъндеришка порта - х. Синаница
8. ден - вр. Синаница по желание - х. Синаница
9. ден – прибиране

Пишете ми ако искате да се включите. Имайте предвид, че маршрутът не е от най-леките и е добре да имате тренинг и подходящо облекло и обувки.
Хубаво лято на всички!  Hug

# 1
  • Мнения: 629
Мммм, маршрутът наистина е прекрасен. Ние със сигурност няма да можем да се включим по така описания начин, но ако може на някоя от хижите да се засечем ще бъде чудесно.  Grinning

# 2
  • Мнения: 201
Ееее жалко и на мен много ми се идваше, но от 14.07 сме на Несебър на море, иначе преди да се роди Елена с мъжа ми много ходехме по планините - Пирин, Рила, Мусала...
Горещо се надявам следващия път да се включим и тримата Hug

# 3
  • Мнения: X
Ох,страхотен маршрут Peace....имам невероятни спомени от такова екскурзионно летуване в Пирин...и така ми се ходи пак,ама съм окомплектована с две диванета-да пораснат още малко и ще ги повеждаме и тях с нас.Иначе и цената е супер...сега ще пратя линка на познати....А на записалите се вече пожелавам приятно обикаляне на Пиринските красоти...пък аз се записвам в темата основно за да чакам после отзиви и снимки. Flutter

# 4
  • Мнения: 2 550
звучи супер и бих се включила, но с моя невероятен тренинг,  ще се наложи да ме носите  Joy

# 5
  • Мнения: 280
alex_shu,
Осъществи ли се големия преход?
Разкажи как е било   bouquet

# 6
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Привет! Осъществихме прехода, ето и малко снимки от мен.  Simple Smile
http://svilena.shutterfly.com/action
Беше страхотно, в Пирин имаше една шепа хора в планината, с които се засичахме през ден-два по хижите... Особено българи - много малко. Имаше доста чехи.
Но така много ни хареса - спокойствие, навсякъде получавахме самостоятелна стая и изобщо - мноооого готино. GPS-а помогна да не се загубим никъде, а времето имахме уникален късмет! Никога до сега не ми се беше случвало за една седмица на планина да не ме капне капка дъжд! Е, сега ни се случи!  Nature Sunny  Nature Sunny   Nature Sunny
И изобщо - с удоволствие и без страх бих повторила. Особено като видях как обикаляха момченца (чехи) на по 16-17 години сами с по една карта, и девойки имаше, а Валя от Тевно езеро разказваше, че и сами момичета чужденки обикаляли....  newsm20 Пък ние си мислехме, че голяма работа сме направили, че сме тръгнали сами без водач и пр...
С две думи - планината е пракрасна!!!  Hug

Последна редакция: чт, 07 авг 2008, 10:49 от alex_shu

# 7
  • Мнения: 3 695
Прекрасни снимки. Браво!  Hug

# 8
 много се интересувам и обичам да ходя по планините скоро се върнах  от рибарица но незнам къде да се обарна ако може да ме ориентирате 

Общи условия

Активация на акаунт