Школи

  • 1 064
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 86
Здравейте,  Grinning Grinning Grinning
Доста разглеждах форума и намерих страшно много теми свързани с  кандидатстване след седми клас. В тях се обсъждат и  школи, ноооо наистина докато намериш това което ти трябва очите ти окапват пред монитора. #Crazy 
Затова отварям тази тема. Нека тук се обсъждат само школите и академиите, където могат да се подготвят децата ни. Успехите, неуспехите, учителите, подготовката-тук е мястото за тях. Ще се радвам ако много майчици пишат тук  Hug за да можем наистина да разберем кои са най-добрите места, където да подготвим отрочетата си.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 222
За Школа Иванови има отделна тема, там можеш да прочетеш по-подробно. Дъщеря ми се подготвяше във Веди /2005-2006/ и беше много доволна от обучението. Няколко пъти направиха симулации на изпит с теглене на вариант, засичане на време, квестори и т.н. Това помага за намаляване на стреса и придобиване на опит за явяване на изпити.

# 2
  • Мнения: 86
Да, но тази тема е за школа "Иванови" в София, а аз съм сигурна, че във форума има и майки от други градове. Аз до момента не видях да се обсъждат школите  в Бургас, Варна, Пловдив, Русе и така нататък. За това направих темата. За майки, които не живеят в София. 

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 12:56 от kristinka

# 3
  • Мнения: 86
Някой има ли мнения за ученическа академия "XXI век" в Пловдив?

# 4
  • Мнения: 42
Някой чувал ли е за учебен център "Дружба"? Намира се на "Мария Луиза" (под Халите). Ако някой има впечатления или е чувал отзиви, моля да ги каже.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Някой има ли мнения за ученическа академия "XXI век" в Пловдив?
На много мои приятелки децата им ходят там. Доволни са. Лично аз съм си записала децата на други места, където формата на обучение е събота и неделя, тъй като ми е неудобно да водя двете/а теса в различни смени/ по 4-6 пъти в седмицата на уроци.

# 6
  • Мнения: 2 992
погледни в последната тема за кандидатстване след 7 клес-равносметка.
Юлия  и Уич направиха обобщение, на оценките на децата и кой къде се е готвил. Може би ще ти е полезно

Общи условия

Активация на акаунт