Взе да ме хваща шубето...

  • 825
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 102
Здравейте майчета!
Реших да раждам в "Св. София", понеже моята гинеколожка е там и съм много доволна от нея. Но, за нейно щастие и мое притеснение сега, тя също е бременна и терминът й е малко след моя - което означава, че ще ме изражда друг. ( Глася се да раждам "нормално")
Криво-ляво ще съберем (покрай другите разходи) тези 500 лв. за избор на екип, но ме притеснява - ако доктора поиска още пари на ръка???  И като кажа че нямаме...? Като чета черните списъци и патилата на най-различни майчици (били с уговорка или не) направо ми става лошо..
Не мога да обсъждам с моята докторка кой от колегите й ще иска пари и кой не, пък и дали не ги върши едни..
Затова се обръщам към вас, дето сте минали през тази болница.
Изчетох всичко по форумите и в главата ми останаха имената на др. Савова, др.Колева и др. Гергов - но освен, че са добри, ще се задоволят ли само със сумата, която Здр. каса ще им преведе от тези 500 лв. ?
Дайте мнения, моля ви!!!!

# 1
  • Мнения: 7 821
Здравей,
Съветвам те да говориш с твоята си докторка, и тя да ти препоръча свой колега и екип. При моето второ раждане се случи така, че моята докторка не можа да дойде, но ме насочи към своя колежка, обади се и на нея. Тя ме пое от вратата и всичко мина без проблеми.
Иначе не мога да ти препоръчам доктор от "Св. София", но ти желая леко раждане и успех в избора!

# 2
  • София
  • Мнения: 11 692
Ако изчакаш малко ще ти кажа как е в Света София.Но аз няма да раждам при посочените от теб лекари.Успех засега!

# 3
  • Мнения: 2 807
Здравей,
Съветвам те да говориш с твоята си докторка, и тя да ти препоръча свой колега и екип.

Добре те е посъветвала Ellypr, и аз така бих постъпила  Wink

# 4
  • Мнения: 1 771
Аз раждах в СВ.София без уговорка. Попаднах на д-р Петков и с д-р Стратиева. Много останах доволна. Не са ми искали пари нито са ми намеквали за това. С добри отзиви е и д-р Григорова и д-р Манчев. Моя приятелка ражда при тях. Не е имало никакъв проблем за пари. Желаяти успех и не се притеснявай всичко ще мине добре.

# 5
  • Мнения: 242
Реших и аз да се включа със съвет макар, че не съм майче, а съм горд татко Laughing . Та така към въпроса за Св. София. Когато приятелката ми забременя почнахме да мислим и да разпитваме познати къде да роди / все още не знаех за този форум / и няколко горещо ни я препоръчаха. Решихме също да не предизвикваме съдбата и когато дойде дългоочакваният момент направо отидохме в Св. София без предварителни оговорки с лекари, акушерки и т.н. и без нито един даден лев . Приеха ни съвсем нормално и любезно, жена ми / десет години съм с приятелката ми и одавна и викам така  Laughing / роди при който беше на смяна. Веднага след раждането и разрешиха да ми се обади даже ме пуснаха да си видя сина макар, че беше през ноща. Всички са били много внимателни и любезни с нея и след 4 дена ги изписаха по живо по здраво. Останахме много доволни от всичко в Св. София. и пак повтарям не сме дали и един лев. Надявам се това което ни се случи просто да не е било късмет, а към всички да се отнасят така. На теб ти пожелавам късмет и леко раждане  newsm10

# 6
  • Мнения: 102
Много благадаря на всички за споделения опит и пожеланията ! Реших да говоря с моята докторка и щи видим...
Днес бях на свиждане на моя приятелка там и сякаш съм по-спокойна. Надявам се да имам късмет и да няма проблеми ! Само бебето да е живо и здраво Grinning

# 7
  • Мнения: 2 950
Миши, не се притеснявай, че вредиш на бебчо! Аз родих там през февруари, избрах си д-р Георгиев, платих 500 лв за вип зала и екип и нищо отгоре. Само ако искаш вип стая ще трябва да си платиш. Много съм доволна от целия екип. Но наистина е най-добре твоята гинеколожка да ти препоръча най-добрия според нея лекар и веднага го посети. А само въпросче - твоята гинеколожка да не би да е една бладичка, слабичка с русолява коса до раменете горе долу?

Общи условия

Активация на акаунт