Иска да яде макс. на 2 часа

  • 458
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
Кърмя на поискване, но преди правеше по-големи интервали, а от няколко дни яде  на час-два ... какво става  Rolling Eyes  newsm78?

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Може би сте в криза.
Кърми по-често и не се притеснявай дори да ти се наложи и през половин час да предлагаш гърдата.
А за интервала от 2 часа - ми то си е нормално ние отначалото почти си папкаме на такъв "режим"

# 2
  • Мнения: 1 722
А ... и след кърменето почва да си яде ръката  Thinking ...

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Нищо не става, расте си детето. Давай му, когато поиска - скоро ще се нормализират нещата, пак ще започне да прави по-големи интервали, а току-виж кантарът отчел някое кило отгоре Wink

# 4
  • Мнения: 219
И моето почти 7 мес. кърмаче си хапва през 2 часа  Grinning Не виждам проблем .... Така му е удобно на детето, теб какво те притеснява ?!?

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Явно се притесняваш, че като си яде ръчичките е още гладно - няма такова нещо.Заядоволява си сукателния рефлекс на гърдите ти, което е чудесно, защото така стимулира лактацията.Може би е криза на растежа, ще премине до няколко дни.

# 6
  • София
  • Мнения: 625
А дали не са колики? Случва ли се да връща мляко след хранене? Когато имат колики бебчета все мислят, че са гладни!
Но каквото и да е всички сме минали през това. Минава и заминава! Не се безпокой!

# 7
  • Мнения: 3 550
Мисля, че сте във фазата на усилен растеж, характерна за 3-тия месец. Моето хлапе е на възраст колкото твоето и от 3 дни е на такъв график. Абе, днес вече прави по-големи интервали, може би съм му "произвела" нужното количество. Храни го колкото пожелае, сигурно пак ще си върне стария ритъм до 6-тия месец.

# 8
  • Мнения: 1 722
Пфу, честно ви казвам, гърдите вече ме болят от опъване и са заприличали на стари чорапи  Mr. Green Дано наистина скоро да мине. Иначе мисля, че си произвеждам достатъчно кърма, въпреки че вече бебо не се дави и не плюе като преди, но това е може би щото вече е по-голям. А за връщането - все още си връща и си повръща, обаче не му се притеснявам толко - щом наддава, значи е ОК  Sunglasses.
П.П. Днес караха една мама да си мери количеството кърма на пробно кърмене ... егати простотията  Close

# 9
  • Мнения: 4 242
И ние (на 7 мес) се храним на чат-пат толква. Нощем твърдо на 2 часа а денем на 2-3. Wink Споко, расте детето, и нуждите му също Laughing

Общи условия

Активация на акаунт