57 ЦДГ 'Хосе Марти ', Люлин 5

  • 4 565
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 537
Приети сме в 57 ЦДГ 'Хосе Марти ' в Люлин 5.
Искам да попитам какви са ви впечатленията от тази градина: занимания с децата, режими, игри, много ли боледуват. Лесно ли се адаптираха децата ви там?

Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 240
Моето момченце посещава тази градина, първа група е.Аз съм много доволна, защото детето е щастливо.Много обича учителките си и лелката. Има си приятели и му е забавно там  Laughing Но всичко е много относително.Зависи на какъв персонал ще попаднеш, и дали детенцето се адаптира бързо.Относно боледуването повечето деца боледуват много първата година.

# 2
  • София
  • Мнения: 344
Почти същото впечатлене имам и аз.
Дворчето е хубаво, сградата прилична (има какво да се желае), но по-важното е, че детето ми е спокойно, доволно и ходи с удоволствие.Харесва си много учителките и лелята. На 5 мин е от нас- голямо предимство.
Още след първия месец започна да говори много повече, научила е много- песни,стихове. Тази година за първа група имаха допълнителни занимания по английски и плуване. Моята беше на английски. И тук с изненада установих, че доста добре се справя, предвид на това,че не сме се интересували изобщо от уроците. Детски театър ги посещава всеки месец.
Адаптацията й (моята беше по-тежка Embarassed) продължи около две седмици- добър срок, защото тя не беше ходила на ясла, нямаше много контакти с връстници.Боледувала е повече октомври-декември.От Нова година два-три пъти само хрема.
Това е при нас положението-доволна майка и доволно дете.
Искрено ти желая и при вас да е така. Hug

# 3
оххх мойто дете ходеше в тази детска градина ....УЖАСС хич не съм доволна не ги познавам всички учителки но на мойта дъщеря в групата все се падаха УНИКАЛНИ госпожи.Едната от тях е г-жа Димитрова ...алкохоличка и лека жена от класаааа.Миналата година дойде пиана в градината с любовника си и директорката нищо не направи по въпроса освен че я пусна 1месец отпуска.Сега чух слухове че се цанела да става тя директорка защото тази дето е сега ще се пенсионира вече.РАДВАМ СЕ ЧЕ ДЕТЕТО МИ НЯМА ДА Е ТАМММММММ.

# 4
Нашата дъщеря е последна година(предучилищна),в групата на г-жа Каменова и г-жа Иванова и не мога да кажа нищо лошо нито за тях,нито за самата детска градина,само ДОБРО.Както в детската градина,така и в училище хората са казали,че най-важно е на какъв преподавател ще случи детето.Щастлива съм,че в нашия случаи попаднахме и на учители и на градина.Детенце много си ги обича и уважава,ходи с кеф на градина и това е така,не защото ние с татко и сме я убедили,че е хубаво там,а защото тя сама е видяла за тези 4 години,че учителите и са страхотни.Не мога да пропусна и лелката която е в групата- Теменужка,страшно усмихната и приятна жена.Просто екип-мечта.Прочетох един пост по-горе за друга учителка,която идвала пияна и т.н.,незнам дали това е така,но по един човек,не може да съдиш,че в цялата детска градина е хаос,че няма достойни учители,че директора е несъвестен.Напротив,мойте лични впечатления са,че г-жа Николова(директора да цдг-то) следи процесите и спазването на реда.Детската градина е повече от приятна и уютна за нашите деца,предлагат се различни курсове и забавления за тях,и не на последно място ако и ние родителите,се включваме по един или друг начин в развитието на градината,то тя ще бъде за пример.Всички знаеме колко са малки бюджетите на общинските градини и въпреки това градината ни е ремонтирана,топла,имат нови тоалетни и бани,нов басейн.Лично аз искам да изкажа моите благодарности на целия екип на 57-мо цдг ,,Хосе Марти,,

Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт