Имате ли Facebook?

  • 3 192
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 839
Ами това е въпроса. Регистрирани ли сте? ТОва нещо е много популярно сред млади и стари в Европа и Щатите.
Интересно ми е колко е популярен в България.
http://www.facebook.com

# 1
  • Мнения: 6 991
Имам, но съм на път да го затрия.
Писна ми от спам в пощата Confused

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
кафе прави ли? пари носи ли ?
ако не ... и тук ми четат простотиите.

# 3
  • Мнения: 2 839
Не, ама време убива  Laughing

# 4
  • Мнения: 765
 Имам, но не знам защо. Не мога да схвана смисълът на това - разни хора, с които се познаваме и без това ми пишат глупости или слагат общи снимки  в албумчета и всички много се радват. Опитвам се да разбера какво да правя с този Facebook и не успявам. Има игри разни, които също не разбирам как да играя и въобще се чувствам много тъпа с тоя сайт.

# 5
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
мне, ама имам регистрация в tagged..  Grinning

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Имам и благодарение на него намерих няколко от съучениците ми от гимназията.Сега си комуникирам с тях доста често,а не ги бях чувала от 10 год,откакто завършихме.

# 7
  • Мнения: 2 550
имам, и аз не знам защо
по едно време го бях деактивирала, сега пак е активен, но пък не влизам  Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 2 623
Имам, но не знам защо. Не мога да схвана смисълът на това - разни хора, с които се познаваме и без това ми пишат глупости или слагат общи снимки  в албумчета и всички много се радват. Опитвам се да разбера какво да правя с този Facebook и не успявам. Има игри разни, които също не разбирам как да играя и въобще се чувствам много тъпа с тоя сайт.

Абсолютно в това положение съм и аз.
Скоро една приятелка ми е писала да я адна.
Аз го виждам след 100 години, защото просто
не знам какво да го правя този Facebook  newsm78

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Имам. Голяма част от съучениците ми и колегите в работата имат.  По едно време по цял ден играех игрички и решавах тестчета, сега влизам за по-мъничко.

Еовин, горе ляво под Search пише Applications      Edit, цъкаш там и едитваш всички апликации да не ти пращат мейл.  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 871
И аз имам, но заради игрите Crazy Устройваме си турнири по боулинг в офиса...лято е все пак и няма много работа Mr. Green Twisted Evil

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Имам, но не знам защо. Не мога да схвана смисълът на това - разни хора, с които се познаваме и без това ми пишат глупости или слагат общи снимки  в албумчета и всички много се радват. Опитвам се да разбера какво да правя с този Facebook и не успявам. Има игри разни, които също не разбирам как да играя и въобще се чувствам много тъпа с тоя сайт.

Онзи ден споделих с Тони Сопрано, че нямам профил във Фейсбук. Той ми каза, че съм нечовек и съм толкова назад, че чак малко вляво.
Сега, аз може и да не разбирам (а аз от много неща не разбирам), но просто не виждам нужда от това.
Една регистрация имам в подобен тип сайт - в Атол, и то за какво не знам, като всичко, което правя, е да им трия мейловете ‘Има нови регистрации в Атол’. Чудо голямо. От друга страна, бивша съученичка ми каза, че от Атол са й пратили мейл за предстоящата сбирка и годишнина на гимназията, докато аз разбрах чисто случайно. Някаква полза явно има, но предполагам, че не съм от хората, които успяват да я извлекат.
Фейсбук ще мине и без мен.

# 12
  • Мнения: 2 897
Кисна във facebook почти толкова много колкото в бг-мама Mr. Green
Пращам напитки и растящи подаръци в саксии на приятели, правя си тестове колко секси ми е името, ако имах бар какъв щеше да е...
Все безсмислици за убиване на времето Crazy

# 13
# 14
  • Мнения: 139
Анна има много снимки във фейсбук, специално за приятелите и роднините, които не са тук. Аз не го използвам нямам време, мъжа ми се занимава с качването на снимките и доколкото знам от него е много лесно. За това ни е много полезен.

Общи условия

Активация на акаунт