ЗАПЕК ПРИ БЕБЕ

  • 1 294
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
ЗДРАВЕЙТЕ,Д-Р СЛЪНЧЕВА!СИНЪТ МИ Е НА МЕСЕЦ И ПОЛОВИНА И ОТ РАЖДАНЕТО СИ Е НА АМ.В РОДИЛНИЯ ДОМ ДАВАХА ФРИЗОЛАК,А СЛЕД КАТО СЕ ПРИБРАХМЕ У ДОМА КУПИХМЕ НУТРИЛОН.ДЕТЕТО ОБАЧЕ ПОЛУЧИ КРЪВ В ИЗПРАЖНЕНИЯТА И СЕ НАЛОЖИ ИНЖЕКЦИЯ ВИТАМИН К НА 6 ДЕН ОТ РАЖДАНЕТО,СЛЕД КОЕТО ЖИЛКИТЕ КРЪВ ПОВЕЧЕ НЕ СЕ ПОЯВИХА.ДОКТОРЪТ НИ КАЗА ДА МИНЕМ НА NAN HA И ДА ДАВАМЕ ХИПОАЛЕРГЕННО МЛЯКО ПОНЕ ДО 6-7 МЕСЕЦ.NAN-A СИНЪТ МИ ЯДЕ С УДОВОЛСТВИЕ,НАДДАВА ДОБРЕ,НО ПОСТОЯННО АКА ЖЪЛТО-ЗЕЛЕНИ ОФОРМЕНИ ТОПЧЕТА НА 3-4 ДНИ И ДЕТЕТО ВСЕ СЕ НАПЪВА
ИМАМ НЯКОЛКО ВЪПРОСА КЪМ ВАС
-ДА СМЕНИМ ЛИ МЛЯКОТО С ДРУГО ХИПОАЛЕРГЕННО И КАКВА МАРКА ЩЕ ПРЕПОРЪЧАТЕ(ЧУВАЛА СЪМ,ЗА НУТРИЛОН ХИПОАЛЕРГЕННО?).ДА МУ ДАВАМ ЛИ ВОДА ОТ ОВЕСЕНИ ЯДКИ(ТУК МНЕНИЯТА СЪЩО СА ПРОТИВОРЕЧИВИ ЗАРАДИ ГЛУТЕНА)ИЛИ НЯКАКВО СИРОПЧЕ(БЛЕВИТ Л,ДУФАЛАК).ИЗОБЩО КАК ДА РЕША ПРОБЛЕМА ЗА ДА НЕ СЕ НАЛАГАТ ПОВЕЧЕ ТЕРМОМЕТРИ,А ДА СИ ХОДИ САМ!
ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРЯ!

# 1
  • Мнения: 5 760
Нормално е да има запек- почти всички деца на АМ имат този проблем особено през първите 2-3 м. Можете да давате Нан хипоалергично мляко и Фризовом в съотношение 1:1 и Сиропчето на Блевил. Категорично не се препоръчва вода от овесени ядки.

# 2
  • Мнения: 37
Благодаря ви,доктор Слънчева smile3525
Имам още един въпрос:колко дни мога да го изчакам да се изходи сам преди да му дам Дуфалак или с термометъра.По принцип на 3 ден го изхождам и вече 2 последователни пъти се случва да не ака 3 дни-изхождам го и пак се запича и не ака сам Sad

# 3
  • Мнения: 5 760
До 3 дни или 72 ч.

Общи условия

Активация на акаунт