бременност "навътре"...или поредната глупост?

  • 2 945
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 776
Здравейте! Интересно ми е дали сте чували подобен термин. Днес една моя позната реши, че корема ми е твърде малък за седмиците си и реши, че бременността ми е "навътре". Имало два вида по принцип - така и не разбрах как се казва другия, но сигурно е "навън" Grinning Та се зачудих къде по-точно "навътре" може да е бременността - не забелязвам да ми се е издул гърба примерно. Направо разбирам какви глупости пиша в момента, но моля да ме извините. Просто моята позната се смята за много компетентна, защото няколко години живя в чужбина, пък там всичко им е "по-различно", даже и бременностите. Ако все пак аз нещо не съм в час, някой ако може да ми обясни за какво става въпрос. newsm78

# 1
  • Мнения: 10 982
Поредната глупост Wink Формата и големината на корема зависят от много фактори и просто няма как да са еднакво големи при всички бременни.
Лека и спокойна бременност Hug

# 2
  • Мнения: 1 488
За пръв път чувам за бременност "навътре"
Я не им се връзвай на такива. Знам за бременни на които им изглежда малък корема, но пък всичко си им е наред с бебетата!
Най-добре се посъветвай с доктор, да те видят на ехограф. Вярно е че и в ехографските показатели има отклонения, но са рядкост.
А и в 25 седмица неможе да ти е кой знае колко голям корема  Peace

# 3
  • Мнения: 9 776
Въобще не ми е малък корема, нормален си е според мен. Може би моята позната беше очаквала просто да съм станала по-дебела, пък аз я разочаровах.

# 4
  • Мнения: 6 607
Едва ли някой освен "компетентната" ти приятелка ще може да ти обясни тази глупост. Joy

# 5
  • Мнения: 864
 Joy Навътре.... Joy Joy Joy

А дали има и настрани newsm78

# 6
  • Мнения: 554
хахахааааа
много се смях Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 755
Може да е назад към дупето да расте Laughing

# 8
  • Мнения: 583
От такива компетентни #Crazy,човек трябва да бяга със сто км. в обратната посока.Всяка бременност е различна и моята пупа не беше голяма,чак си мислех че ще родя мишка..пък се оказа ,че не е точно така...моят доктор ми каза ,след като споделих опасенията си ,че големината на корема не е свързана с големината на бебо.Вероятно изглеждаш добре за бременността си и дразниш с това разни злобни женици Mr. Green

# 9
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Joy Навътре.... Joy Joy Joy

А дали има и настрани newsm78
Саверозападна  Joy

хах и аз се посмях .....  hahaha

# 10
  • Мнения: 9 776
Ами и на мен взе да ми става весело, като ви гледам как се забавлявате.  GrinningАз си се харесвам, но по-важното е вътре в корема ми всичко да е наред. Пък навътре ли, навън ли, все ми е тая. Просто се зачудих дали не съм пропуснала такава важна информация като тези две различни видове бременност. newsm78

# 11
  • Мнения: 772
Радвай се на коремчето си и не слушай глупости!

# 12
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 Crazyглупости Naughty


няколко години живя в чужбина, пък там всичко им е "по-различно", даже и бременностите.
да не им растат там коремите от към гърба newsm78 Mr. Green hahaha Joy Joy Joy

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 242
Може би е имала предвид, че при някои жени коремът не изскочил напред е по-"прибран". Това се дължи на структурата  - например при жени с дълбок таз. Естествено големината на корема не е показател колко е голямо бебето, по-добре е да се следи височината на матката.  Peace

# 14
  • Мнения: 2 821
Може би е имала предвид, че при някои жени коремът не изскочил напред е по-"прибран". Това се дължи на структурата  - например при жени с дълбок таз.
Точно...
Имах една дружка, която забременя като ученичка и се криеше до последно. Аз бях от тези, които не разбраха да е бременна....нямаше никакъв корем Shocked..Но сме били на различни акъли тогава и много ми е хрумвало да я оглеждам, още по-малко да реша, че е бременна....

Общи условия

Активация на акаунт