повдигане

  • 1 007
  • 18
  •   1
Отговори
Случвало ли му се е на някои в осмия месец както съм аз да  му се повдига - абе направо ми се повръща даже онзи ден толкова тежко ми беше станало че си и повърнах де и ми олекна .Чувството е като чели си преял амо дето не си  Confused

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ми на някои ни се случвашще до 9м.  Laughing

Щом си намерила облекчаващо положение на състоянието си - какво те притеснява  newsm78?

# 2
ами навсякъде пише за гадене и повръщане до 3 месец  , а аз до сега нямах такива проблеми и ето на вече наобратно на всички ми се появяват сега .
А ами и някъде пак четох ( то аз къде ли вече не се ровя и какви ли не глупости имам в главата ) че не било хубаво ама защо немога да с есетя май няма място от глупости в моита главица  Wink

# 3
  • Мнения: 2 534
Моята колежка се чувства така зле откакто забременя . Често повръща , а вече е в шестия месец .

# 4
  • Мнения: 2 032
Да. Накрая, като не остане място и бебето притиска стомаха, много ми се гадеше.

# 5
  • Мнения: 2 807
На мен не, но на мои приятелки да - гадене, което повечето пъти завършваше с повръщане.

Казват, че може и да е от хормоните, освен от вече порасналото бебче, което притиска всичките ти органи.

# 6
  • Мнения: 7 186
На мен ми се повдигаше през втория и някъде до средата на третия месец,но не съм повръщала.Това ми е най-гадния период,защото ходех като парцал,където се облегнех-там заспивах,не ми се излизаше никъде и не исках да виждам никой-беше супер отвратно.Даже бях се отчаяла-викам то така ако е до края направо не знам как ще се издържа.Но от средата на третия досега съм супер Sunglasses,чувствам се по-добре от всякога и се надявам да изкарам така и до края Praynig.

# 7
  • Мнения: 2 567
Да, гадеше ми се и на мен накрая (както и в началото  Close). Имах неприятни киселини...
Леко раждане  Heart Eyes и здраво бебе!

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 359
Аз знам, че при някои жени последните месеци са по-зле и от първите: киселини, гадене, повръщане. Тогава стомаха вече е много свит и притиснат, не можеш да ядеш количества, от малко ти става тежко и много често се повръща. Моя приятелка беше свалила 3кг в 9ти месец от тия гадости. Аз до 3-тия месец бях много зле, дано ме подмине в края, но какъвто съм си Марко Тотев...Simple Smile
Ако все пак нещо те притеснява, по-добре питай лекаря си, но ако на мен ми се случи, не бих се притеснявала, даже психически съм подготвена за това. Някои казват, че ако бебето има коса, майката има много киселини и повръща Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 2 181
и аз повръщах от началото до края на бременността.родих голямо,здраво бебче с огромна коса.според мен няма място за притеснения-просто подбираи храната,която ядеш.да не е тежка,с много подправки и т.н.
лека бременност до края и леко раждане!!!!

# 10
  • Мнения: 1 645
До 3 месец страшно много ми се гадеше - а след 6 месец не само това но и повръщах.И така до края.През цялата бременост имах два пъти киселини.Детенце се роди със съвсем малко руса косичка - по скоро мъхче.

Даниел - 21.04.2004г.

# 11
  • Мнения: 179
На мен също ми се гадеше в 7ия и 8ия месец. Имах ужасни киселини и понякога повръщах пъти повръщах.

# 12
  • Мнения: 7 186
Не е лошо ако имаш постоянни проблеми с гадене,киселини и стомашен дискомфорт да се консултираш с твоя лекар да ти изпише някакъв Н2 блокер-Квамател,Ранитидин,Аксид,Зантак,каквото препоръчват за бременни.

Последна редакция: чт, 30 юни 2005, 16:09 от Lady Marmalade

# 13
  • Мнения: 368
И на мен ми се случва и мисля че е нормално при положение че стомаха ти е толкова свит. Стига да не е много често повръщането не мисля че е проблем. И все пак посъветвай се с лекаря си.
Поздрави

# 14
  • Мнения: 2 950
Клео, аз повръщах от първия до последния месец, включително и в родилното повръщах през 2 часа. Бяз изключила от менюто си домати, лук, чесън, подправки, пържено и всякакво мазно, обаче нищо не помогна. Спокойно - с раждането веднага ще ти мине.
Желая ти прекрасно бебче

Общи условия

Активация на акаунт