Въпрос относно ползването на кърпички Памперс

  • 3 433
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте майчета Heart Eyes
Бихте ли ми казали кърпичките, които ползвате за дупе(аз ползвам Памперс),всъщност няма значение на коя фирма,използате за забърсване на устата?
Моето детенце е на 1 годинка,но някой път му е мръсна устата,та се чудя може ли да я избърсвам с тези кърпички или няма да е много добре(бърша му някой път ръчичките),но за устата дали става? newsm78
Вие как процедирате? Simple Smile

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 15:09 от mamma_mia

# 1
  • Мнения: 10 982
Много ясно, че стават и за устата, и за цялото тяло Mr. Green Бърши спокойно Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 721
Аз лично не бърша устата и лицето на малкия с Памперс и други миришещи кърпички. След като пробвах какви ли не, за лице ползвам само Нивеа Sensitive, които са с много дискретен аромат, почти без мирис всъщност.

# 3
  • Мнения: 953
Бърша и лицето с мокри кърпички, няма проблеми.

# 4
  • Мнения: 6 607
Според мен става аз поне бърша и лиицето.

# 5
  • Мнения: 2 307
Ползвам кърпичките на Памперс от както се е родила.
Тези най-обикновените,без разни аромати.
Стават и за дупе и за ръце и за уста! Peace

# 6
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И аз винаги съм се чудела, ама ми се струва гадно \не знам защо, не бих си избърсала мойта\, та затова не бърша и неговата. Винаги нося в себе си бутилка вода, та има възможност да го измия.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Ползвам Хъджис за всичко тези които са без аромат, а и са дебелички общо взето  Thinking

# 8
  • София
  • Мнения: 368
Бърша му ръчичките и устата с мокри кърпички, особено когато сме навън. Не е проявил алергии досега и затова не винаги използвам кърпички памперс.

# 9
  • Мнения: 250
Бърсала съм му устата 2-3 пъти може би.Предпочитам да я измия,в повечето случаи имам бутилка с вода.

# 10
  • Мнения: 4 335
Попринцип стават,но аз ли4но не бьрша устата,за рьце ги ползвам.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 524
Принципно стават. Има и специално за лице, но са доста скъпички, мисля на Мустела, Чико и т.н. Определено ще взема на моята едно пакетче за извънредни случай, иначе водата е най-доброто.

# 12
  • София
  • Мнения: 17 591
Бърша и устата с тях.

# 13
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
 Рядко ги използвам за бърсане на устата.Нося шише с вода.

# 14
  • Мнения: 8 999
Стават, ако преди това не си забърсала дупето със същата кърпичка, разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт