Какъв матрак за новородено е по-добър...

  • 1 569
  • 6
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 437
Искам да питам майките във форума какъв матрак за новородено е по-добър...дали с кокосова пяна,или с естествена100 процентова  памучна дамаска и с пружини,препоръчайте ми някоя марка!За Магнифлекс съм наясно,но ми се иска нещо малко по-евтино.Ако знаете и за латексови на добра цена ще очаквам вашите мнения!Предварително ви благодаря! Hug

# 1
  • Варна
  • Мнения: 437
ъпче Sad

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 259
твърд. Гръбнака трябва да е на равно. аз избрах по-плътен дунапрен от Хиполенд, 65 лв, Бертони

# 3
  • София
  • Мнения: 8 275
Нашите са Ласка (Штъркел) и Бейби Киндом (дано не бъркам името) и двата са кокос+дунапрен+кокос. Такъв купихме за баткото на ме ми е удобен(тествала съм му леглото Embarassed) и полсе за беба пак такъв.
Маквата е разллина тъй като от различно място купувахме легалта та от там и матраците (на Беба е от Дибо).
И двата имат цип, дамскат се сваля и може да се пере.
Съображенията при покупката беше да са равни/твърди(да не се променят при лягане)... не съм чувала за пружинни бебешки матраци, но може и да съм назад с инфото  Simple Smile
Мисляче някои мами залагат на пенолатекс, но не мога да ти кажа нищо за тях

# 4
  • София
  • Мнения: 7 182
Според мен е най-добре латексов.
Българските фирми като Тед и Нани нямат ли по-евтини варианти в сравнение с Магнифлекс?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 437
и аз това питам,незнам.... Thinking

# 6
  • Мнения: 14 486
и аз това питам,незнам.... Thinking

ми влез в сайтовете им и разгледай, оттам и направо можеш да поръчаш.
макар, че доколкото си спомням май тед нямаха специално детски матраци, но може и да бъркам

Общи условия

Активация на акаунт