За зъбоникненето???

  • 1 320
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 552
Интересува ме по кое време на зъбоникненето на даден зъб се появява температура,намаляване на храненето и ревящо бебе???И кога отшумяват тези гадости?

# 1
  • Мнения: 257
Ще следя темата понеже имаме такива симптоми Peace Peace

# 2
  • Мнения: 257
Ще следя темата понеже имаме такива симптоми Peace Peace
може и от жегите да е Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 524
Целият зор при нас е само за три-четри дни на зъб. Сега ни излиза пети, но определено е по-леко положението. Т не сме вдигали, но пък ядем наполовина от нормалното, нервни сме и при самото пробиване на венеца плачем силно, чак пищи. Генгиел тогава ни помага, но за кратко.

# 4
  • Мнения: 2 197
Не е задължително темпертурата да е от зъб. При дъщеря ми никога не са се появявали такива симптоми. Също и при всички други бебета, които познаваме.

# 5
  • Мнения: 9 973
Т може и от вирус да е Wink(пу-пу..да не става)

# 6
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Не е задължително температурата да е от зъб. При дъщеря ми никога не са се появявали такива симптоми. Също и при всички други бебета, които познаваме.
Абсолютно съм съгласна.

# 7
  • Мнения: 9 814
Не е задължително темпертурата да е от зъб. При дъщеря ми никога не са се появявали такива симптоми. Също и при всички други бебета, които познаваме.

При моята дъщеря също не е имало такива симптоми при никненето на зъби.
Лично за мен високата Т в периода на никненето на зъби често заблуждава майките.
За това дори и да расте зъб, раздразнително ли е детето, има ли висока Т и разстройство на лекар Peace

# 8
  • Мнения: 46 437
Такива симптоми е имала само при вирус или както му викат бабите - настинка.

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 20:34 от Никол

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Такива симптоми е имала само при вирус или както му витак бабите - настинка.
Peace

# 10
  • Мнения: 492
При нас се появи на кътниците. С резците само беше неспокойна.

# 11
  • Мнения: 1 981
Досега са му избили 8 зъба и никога не е имал нито един от изброените симптоми! Казват, че при кътниците често се случва, но още не мога да кажа от личен опит!

# 12
  • Мнения: 10 982
Дъщеря ми има 5 зъба - предни горни и долни, и един резец. За никой от тях не е имала симптомите, които си посочила.

# 13
  • Мнения: 552
Ами на моя му се показва малко от кучешкото зъбче/това ще ни е първия зъб/...и от седмица вече е много неспокоен и се храни кофти/той по принцип си е злояд ама сега направо #Crazy/
А температура не е вдигал ама аз да питам Peace
И ми е интересно кога ще отшуми newsm78

# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Синът ми имаше такъв период само с осмото зъбче.Не искаше да яде 20 дни.А по принцип си е доста ящен и тогава направо се ошашавих.С другите зъбки не сме имали никакви проблеми, не ги усетихме Peace

Общи условия

Активация на акаунт