Какво мислите за метода със зелката???

  • 4 671
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 699
Здравейте момичета,някой правил ли е метода със зелката?
Вземаш три малки зелки и три литра прясно мляко.Веднага след цикъл започваш "процедурите".
Цепваш зелката отгоре да стане като розичка и я поливаш с един литър мляко.След като заври изсипваш зелката с млякото в лиген и така стоиш над лигена на парата завита с одеало за да влизат всички пари вътре.И така три вечери.И секс естествено след това. И след това чакаш  EFP newsm78

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 23:06 от Сънчи - Пънчи

# 1
  • Мнения: 1 699
ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ЗАГЛАВИЕТО НА ТЕМАТА ИЗЯЛА СЪМ ЕДНО К ОТПРЕД.НЕЗНАМ КАК МОГА ДА ТО ПОПРАВЯ МОЛЯ НЯКОЙ АКО МОЖЕ ДА МЕ ПОПРАВИ

# 2
  • Мнения: 1 054
О Господи... .... ..... .....  doh censored smile3556 smile3527
Това вече е върха на всички днешни изцепки... съжалявам, ако поста ми сметне за спам ама.. загубих и ума и дума....

# 3
  • Мнения: 13 512
И аз съм го чувала това нещо преди доста години, но не беше от някой ,който го е правил, така че нямам информация за надежността на метода Joy

# 4
  • Варна
  • Мнения: 841
ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ЗАГЛАВИЕТО НА ТЕМАТА ИЗЯЛА СЪМ ЕДНО К ОТПРЕД.НЕЗНАМ КАК МОГА ДА ТО ПОПРАВЯ МОЛЯ НЯКОЙ АКО МОЖЕ ДА МЕ ПОПРАВИ

Вземи по-добре изяж зелето, по-вероятно е да помогне.

 ooooh! ooooh! ooooh!

# 5
  • Мнения: 1 699
Цитат
Вземи по-добре изяж зелето, по-вероятно е да помогне.

newsm62
Знаех че така ще реагирате.Аз самата реагирах така като ми го казаха.

# 6
  • Мнения: 1 950
О Господи... .... ..... .....  doh censored smile3556 smile3527
Това вече е върха на всички днешни изцепки... съжалявам, ако поста ми сметне за спам ама.. загубих и ума и дума....

Ха-ха-ха, не е върха, това си е просто класика в жанра Peace. През няколко месеца, се намира по някой да пусне тема я за зелките, я за клеченето над прясна къртичина, я за содата бикарбонат Joy Joy Joy. Тия хора хладилника, шкафа с подправки и фауната за нищо ги нямат Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 699
Благодаря че ме поправихте newsm10

# 8
  • Мнения: 1 054

Ха-ха-ха, не е върха, това си е просто класика в жанра Peace. През няколко месеца, се намира по някой да пусне тема я за зелките, я за клеченето над прясна къртичина, я за содата бикарбонат Joy Joy Joy. Тия хора хладилника, шкафа с подправки и фауната за нищо ги нямат Mr. Green
И за по-сигурно си пломбирай един зъб, гипсирай си левия крак за момиче и десния - за момче, ръсни си сол през рамото (или тва за друго се ползваше), а ако успееш да си извадиш и едно око секса вече не ти трябва... Брой се за бременна...
Цитат
newsm62
Знаех че така ще реагирате.Аз самата реагирах така като ми го казаха.

И си знаеше ама ей така пусна темата спам да става и да имат модераторите работа.. да не забравят все пак защо са а?  newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 232
Не съм привърженик на тези методи, но всеки има право да действа както му се струва най-добре. Има и нещо друго. Това е вярата. Когато истински повярваш, че нещо може да ти помогне, то наистина може да има ефект. Този метод се казва плацебо.

# 10
  • Мнения: 1 699
Еее много сте зли бе хора защо ме нападате така?Има хора които вярват в такива работи.Някои са толкова отчаяни че пробват всякакви методи.А в някои случаи не е важно на зелка ли седиш или на къртичина за което спомена Zvetun4o,а да си повярваш че това ще ти помогне.
От няколко човека съм го чувала и затова реших да ви питам.Извинявам се ако съм създала на някой излишна работа,но си мислех че затова е форума, да се обсъждат всякакви теми дори и "абсурдни",каквато явно е тази.

# 11
  • Мнения: 13 512
само че аз май съм го чувала като метод за лечение на възпаление...

# 12
  • Мнения: 1 950
Не съм привърженик на тези методи, но всеки има право да действа както му се струва най-добре. Има и нещо друго. Това е вярата. Когато истински повярваш, че нещо може да ти помогне, то наистина може да има ефект. Този метод се казва плацебо.

И ако тръбите са ти запушени, ако имаш изчерпан яйчников резерв, ако си с проблемна щитовидна жлеза, ако имаш ендометриоза, ако мъжа ти е с азооспермия или изобщо е с кофти спермограма и т.н., как точно плацебо ефекта ще помогне??? newsm78
Момичета вече сме в 21 век, отдавна стерилитета не е само Божа работа, а е съвкупност от заболявания, които добрите лекари диагностицират, лекуват или прилагат АРТ и двойката успява.

# 13
  • Мнения: 135
Еее много сте зли бе хора защо ме нападате така?Има хора които вярват в такива работи.Някои са толкова отчаяни че пробват всякакви методи.А в някои случаи не е важно на зелка ли седиш или на къртичина за което спомена Zvetun4o,а да си повярваш че това ще ти помогне.
От няколко човека съм го чувала и затова реших да ви питам.Извинявам се ако съм създала на някой излишна работа,но си мислех че затова е форума, да се обсъждат всякакви теми дори и "абсурдни",каквато явно е тази.

Миличка, момичетата тук не са зли. Просто когато някоя жена преживяла години на опити, лекари, аборти, проблеми и какво ли не, трябва да си каже мнението за "метода със зелката," ами на много малко хора им идва да го вземат на сериозно и да бъдат любезни, да им е забавно когато говорят за такива неща. Това за отговорите, които получаваш. Ако бяха писали първо момичета, които са отскоро във форума или не са се напатили от живота вече може би щеше да получиш по-ведри отговори. А иначе - Хората са много различни и поемат различни подходи в живота си. Повечето интелигентни жени търсят реалната причина за проблемите и ако "допрат" до вяра, просто се молят на Бог. Други по-лековерни хора правят какво ли не (като изброените от Цветунчо неща) и после ако случайно нещо стане, взимат, че го отдават на нещото, което са направили. Та така за "метода със зелката".
(Да си призная, мен тази тема поне ме разсмя...)  Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 232
Не съм привърженик на тези методи, но всеки има право да действа както му се струва най-добре. Има и нещо друго. Това е вярата. Когато истински повярваш, че нещо може да ти помогне, то наистина може да има ефект. Този метод се казва плацебо.

И ако тръбите са ти запушени, ако имаш изчерпан яйчников резерв, ако си с проблемна щитовидна жлеза, ако имаш ендометриоза, ако мъжа ти е с азооспермия или изобщо е с кофти спермограма и т.н., как точно плацебо ефекта ще помогне??? newsm78
Момичета вече сме в 21 век, отдавна стерилитета не е само Божа работа, а е съвкупност от заболявания, които добрите лекари диагностицират, лекуват или прилагат АРТ и двойката успява.

В никакъв случай не съм против лекарската намеса, когато има някакъв проблем! Дори напротив - гласувам и с двете си ръце винаги да се търси помощ там, наблягайки и на профилактиката! А за вярата - може би не ме разбрахте правилно. Аз споделих за този "плацебо метод", който отключва някакви механизми в организма на човек, след като той психически се настрои за положителното влияние на даден медикамент. Това е медицинска практика в някои страни. Реших да споделя какво съм чела и гледала... Нищо повече
А за всичките тези проблеми, които си изредила - ще добавя само Да не дава Господ на никой от нас!
 Hug на всички

Общи условия

Активация на акаунт