КАКЪВ ПОДАРЪК ЗА ГОДИШНИНА ОТ СВАТБА

  • 4 502
  • 6
  •   1
Отговори
СЛЕД 1 МЕС ПРАВИМЕ 2 ГОДИНИ ОТКАКТО СМЕ ЖЕНЕНИ НЯМАМ И ИДЕЯ КАКВО ДА ПОДАРЯ НА МЪЖА СИ ........МОЖЕ ЛИ НЯКОЙ ДА МИ КАЖЕ И ДА ДАДЕ ИДЕЯ    ЩЕ СЪМ ВИ БЕЗКРАЙНО БЛАГОДАРНА Laughing

# 1
  • София
  • Мнения: 2 298
Би могло да е нещо с ваша снимка от сватбата, имената и датата на , ако досега не си подарявла такова. Има много идеи -  напр. бутилка със снимка и две чаши за вино в същия стил (без снимка на тях), пано за стена, стенен часовник ..... така и двамата ще си спомняте по-често за този ден

# 2
  • Мнения: 2 000
Заведи го в някое хотелче за уикенда  Wink
И ние след няколко седмици имаме годишнина и съм си харесала едно хотелче близо до Сливен, та там мисля да заведа мъжо и да отбележим датата  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 161
LCD телевизор.

# 4
  • Мнения: 11 747
Не подарявай вещи - банално, изтъркано и пресилено се получава. Подари приятно и запомнящо се изкарване - ресторант, уикенд на море, на планина, спа уикенд.
Ако сте фенове на по-екстремни изживявания - полет с балон (във Варна се предлага, предполагам и на други места също) - ще е красиво и романтично. Пикник с АТВ-та. Може да скочите двамата с бънджи, да помолите да ви снимат в летеж и после да си сложите снимката в рамка - спомен от 2-рата годишнина.
Дават се и яхти под наем - около 200лв може да се наеме малка яхта за ден, да ви разходят из някой залив и да хапнете и пийнете.
Може на палатки, на бунгало край някой язовир.
Има много варианти, в зависимост от вашите предпочитания и възможности.

# 5
# 6
благодаря за страхотните идеи  Hug безкарайно съм ви благодарна

Общи условия

Активация на акаунт