Нужен ми е съвет

  • 2 277
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 005
Синът ми за един месец ми направи три ангини , днес му е последната инжекция Гентамицин , а искаме в събота да пътуваме за Трявна , но не смея вече от страх да не се разболее пак  Cry Как мислите подходящо ли е да го заведем за една седмица на почивка , или да изчакаме ?!

# 1
  • София
  • Мнения: 790
Много неприятно че боледува толкова често детенцето  Hug
Но си мисля че в Трявна, на чист въздух, може да поукрепне.. Ще поиграе на воля, ще хапва повече... Аз бих завела моя звяр  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 7 201
Съжалявам за честите боледувания на малкия! hug
Непременно го заведи! Peace Сигурна съм,че добре ще му се отрази чистият въздух,както се отразява и на сина ми!(и той често боледуваше)

# 3
  • Мнения: 3 929
Определено го заведи. Чистият въздух е страхотно укрепващо средство и лечебно даже. Дори и да се разболее, не дай Боже, поне ще бъде на чист въздух.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 576
И аз мисля, че е най-добре да го заведете на чист въздух, сред природата и спокойствието.

# 5
  • Мнения: 2 005
Благодаря ви момичета за съветите   bouquet Днес го водих на преглед , остава още малко да полекуваме кашлицата и хремата , но дано да нямаме проблеми в Трявна  Praynig

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
За един месец 3 ангини  Rolling Eyes Според мен детето не било излекувано добре. По колко време пие АБ? Правихте ли гърлен секрет? Според мен е добре да смени климата.

# 7
  • Мнения: 2 005
За един месец 3 ангини  Rolling Eyes Според мен детето не било излекувано добре. По колко време пие АБ? Правихте ли гърлен секрет? Според мен е добре да смени климата.
Не не сме правили гърлен секрет . На първата ангина взе за 3 дни Сумамед , след една седмица направи втора ангина - тогава му изписаха Зинат и вече на третата -Суметролин и нищо не стана и накрая до днес бяхме на Гентамицин мускулно  Cry Cry Cry Днес го водих при личната и каза , че гърлото му било добре , само остана малко кашлица и хремичка , но да продължавам да му давам Димекс  newsm78 Аз за това се притеснявам много да тръгнем за Трявна  Sad

# 8
  • Мнения: 7 201
Вземи му някакъв пробиотик-Лактофлор,Биотикс след толкова приети АБ-да не направи дисбактериоза! Peace

# 9
  • Мнения: 2 005
Вземи му някакъв пробиотик-Лактофлор,Биотикс след толкова приети АБ-да не направи дисбактериоза! Peace
Давам му по една капсула Лакто Бацилус Булгарикус  Peace

# 10
  • Мнения: 1 984
За един месец 3 ангини  Rolling Eyes Според мен детето не било излекувано добре. По колко време пие АБ? Правихте ли гърлен секрет? Според мен е добре да смени климата.
Не не сме правили гърлен секрет . На първата ангина взе за 3 дни Сумамед , след една седмица направи втора ангина - тогава му изписаха Зинат и вече на третата -Суметролин и нищо не стана и накрая до днес бяхме на Гентамицин мускулно  Cry Cry Cry Днес го водих при личната и каза , че гърлото му било добре , само остана малко кашлица и хремичка , но да продължавам да му давам Димекс  newsm78 Аз за това се притеснявам много да тръгнем за Трявна  Sad
калпавото лечение не води до нищо добро...

# 11
  • Мнения: 1 820
И според мен е добре да смените климата,но аз лично бих изчакала да закрепне детенцето поне седмица.После ако имате възможност го заведете и на море.Това е най-добрия начин за закаляване според мен-море,балкан или обратното,няма значение. WinkИ на мен ми прилича на недоизлекуване newsm78Успех и дано от тук нататък нямате проблеми.  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 39 718
Смяната на климата може да се отрази добре. А в Трявна въздухът е чист.
Дияна е закотвена в Сф. Като сменим климата не мога да позная детето си Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 005
За сега отложихме пътуването до Трявна , за да укрепне малко малкия , пък и там ще са доста прохладни нощите  Rolling EyesРешихме  края на юли да го заведем , мисля че добре ще му се отрази  bowuu

# 14
  • Мнения: 1 820
Мисля че сте взели правилното решение.Поне и аз така бих направила! Hug

Общи условия

Активация на акаунт