Възможно ли е да няма болка в гърдите при бременност?

  • 37 796
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 690
Въэможно ли е гърдите да не те болят / тъй като никога не ме болят , нито преди цикъл , просто никога !/ и пак да си забременяла , т.е. този признак с болките в гърдите да се прояви едва след като разбереш , че ти закъснява , и че може би  си бременна?!?
Кога гърдите започват да се подготвят за това , което им предстои , когато ще се появява новият живот ?!?
Дано успяхте да ме разберете какво питам ...

Последна редакция: вт, 17 юни 2008, 13:53 от Сънчи - Пънчи

# 1
  • Мнения: 4 665
И като бях бременна и сега, когато не сем, преди, след или по време на цикъла вероятно веднъж на 50 пъти ми се случва да ме болят гърдите. Спокойно, не е задължително Hug
 Иначе имам приятелка, която още преди да си беше направила теста твърдеше че все едно иглички я боцкали по гърдите  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 674
При някой жени въобще няма промяна така,че това не е най-важният признак,че си бременна Wink

# 3
Здравей! И аз съм изправена пред същия проблем-теста ми е положителен а не чувствам напрежение в гърдите.Утре съм на преглед за да видя дали става въпрос за бременност или за грешен тест.Предполагам,че е бременност защото вече 10 дни ми закъснява но пък от друга страна и друг път ми е закъснявало, така , че не бързам да се радвам още.Аз от твоето писмо не разбрах дали си си правила тест.Все пак ти пожелавам да е това,което искаш! Praynig

# 4
  • Мнения: 1 054
Никакви признаци не са задължителни дори да "ги имат всички" така ви се струва.. не всички имат признаци.

# 5
  • Мнения: 899
Никакви признаци не са задължителни дори да "ги имат всички" така ви се струва.. не всички имат признаци.
Peace
Единствения задължителен признак е малката точица при преглед с ехограф, но това е в малко по-късен етап   Wink
Конкретно на въпроса : да, възможно е.

# 6
  • Мнения: 690
Благодаря Ви на всички за отговорите !
По принцип още е рано да се правят каквито и да било тестове , защото трябва да ми дойде на 25,06,2008 и има време , и то много !Но четейки редовно стигам до извода че болки в гърдите е почти задължително да има , за да се установи в последствие  бременност, а аз както стана ясно никога нямам това нещо ... и далеч преди да ми е дошло решавам , че щом няма болки , значи няма бебе ! Cry Cry Cry

# 7
  • Мнения: 1 054
Никакви признаци не са задължителни дори да "ги имат всички" така ви се струва.. не всички имат признаци.
Peace
Единствения задължителен признак е малката точица при преглед с ехограф, но това е в малко по-късен етап   Wink
Конкретно на въпроса : да, възможно е.
Абе тя и точката понякога е срамежлива та не винаги се показва при първия преглед и си зависи от ехографа...

# 8
  • на дъното
  • Мнения: 1 539
evita1717 Не е задължително да те болят гърдите.При мен я нямаше тази болка.Желая ти в скоро врем да видиш двете чертички успех стискам палци  Hug

# 9
  • BG
  • Мнения: 1 900
И мен гърдите не са ме боляли нито при бременност нито преди цикъл,така че е нормално.При всеки е различно.

# 10
  • Мнения: 1 572
и мен изобщо не са ме боляли гърдите нито ден , дано и ти да имаш като моята лека бременност  Peace

# 11
  • Мнения: 183
И мен гърдите не са ме боляли нито при бременност нито преди цикъл,така че е нормално.При всеки е различно.
и аз така  Peace

# 12
  • Мнения: 3 092
Нали понякога отсъствието на признаци също е признак .
Аз ти пожелавам да видиш двете чертички !  Hug

# 13
  • Мнения: 93
При мене болките в гърдите се появиха една седмица след положителния тест и сега,четири седмици по-късно,постепенно се засилва.Първият път,когато забременях (за съжаление се оказа кухо яйце),болката я имаше още от датата на овулацията и спря седмица след положителния тест. После докторът,който констатира кухото яйце ми каза, че отшумялата болка в гърдите е първият признак,че нещо не е наред  Thinking

# 14
  • Мнения: 690
За да не отварям нова тема нека попитам тук .
По принцип имам гъбички , които зимата докато ядех всеки ден по един грепфрут , нямах проблем , но сега ме погнаха отново , та въпросът ми е Ginodaktarin , вагиналните ампулки биха ли навредили на плод / ако евентуално има !/В опътването пише , че ако лекарят разреши можело / според мен по - важно е дали вреди на плода , как така примерно за едни ще може , а за други не ?!?/ , но аз се чудя ... , а снощи използвах една ...
Какво е мнението Ви ?!?

Общи условия

Активация на акаунт