ФРАКСИПАРИН?????

  • 860
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Момичета моля за опит с връзка за това къде освен в корема мога да си бия фраксипарина.Казаха ми,че може и на ръката,но незная точно къде и дали освен на ръката има и друго подходящо място.Бия го през ден в корема,но от два дни точно около пъпа започнаха да ми излизат някакви синявици и незная защо точно на пъпа.Притеснена съм много и ще съм ви много благодарна ако ми споделите вашият опит Hug

# 1
# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
т1дт,аз си го бия подкожно в ръката над лакътя,от външната страна.Не боли изобщо.Що се отнася до синките мен ме предупредиха ,че прави такива и да не се притеснявам.

# 3
  • Мнения: 531
Може навсякъде в подкожието на корема, от страни към талията също. Синките с "мед да ги намажеш", аз ставам на бучки.

# 4
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Аз ги биех в корема, в ръцете, от вътрешната страна на бедрата, а към края почти навсякъде където има свястна подкожна тъкан. Цялата бях на бучки.
Успех!

# 5
  • Мнения: 382
Можеш да ги слагаш и в дупето, ако ти е удобно и в крака, няма значение. Аз ги слагам само в корема- наистина отначало се появяват синки и бучки, но с времето минава всичко. Ето вече съм в 9-ти месец и даже не усещам инжекцията как пробива кожата. Успех!

# 6
  • Мнения: 7 718
Не може да се слагат в дупето, защото това е препарат за подкожно приложение.
Слагай си ги около пъпа. При мен ставаха много синини, но предпочитам на корема, отколкото на ръката, където лятото се виждат.

# 7
  • Мнения: 382
Напротив - навсякъде може да се слагат- на дупето кожа няма ли? Просто препоръчват да се слагат в корема, защото там е най-удобно, когато човек си ги слага сам. И още нещо, това ми го казаха и лекари и акушери в Плевен, където и да ги сложиш разтворът може да влезе само подкожно, защото иглата е къса и пригодена така, че лекарството да влезе само до под кожата.

Общи условия

Активация на акаунт