Митко Павлов по Ретро Радио сутрин...

  • 4 719
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 851
У нас радио не се слуша. Но откакто почнах да ходя с колата на работа сутрин слушам Митко Павлов по Ретро радио. Много ме кефи тоя пич. Сутрин ме разсмива до сълзи. Понякога си викам тия от другите коли какво ли си казват за мен...пея си, смея се- луда съм. Вие слушате ли сутрешните блокове по радиата и кого предпочитате? /интересно ще ми е да чуя нещо и за Тройката на разсъмване Whistling/

# 1
  • Мнения: 278
И аз сутрин слушам Митко по Ретро радио, от няколко години. Много ме забавлява и отивам с настроение на работа. Освен това преди година имаше участие и на Камен Донев по същото радио, даже и диск издадоха с Иновациите на инж.Донев.

# 2
  • Berlin
  • Мнения: 11 180
ми аз сутрин слушам спенс по n-joy на работа. ама толкоз и го слушам де... Simple Smile важното е нещо да бръмчи.

# 3
  • Мнения: X
и аз станах фенка на Митко Павлов, много ме забавлява

# 4
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
Митко е готин.
обаче тези музикални на Ретро не са у ред.
 форматът позволява да се пуска толкова разнообразна музика, а се въртят едни и същи парчета, особено следобед. ooooh! колежката ми го слуша и направо ми ПИСНА от еднаква музика всеки божи ден. ooooh!
някои песни ги намразих искрено и завинаги.

# 5
  • Мнения: 101
Митко е готин.
обаче тези музикални на Ретро не са у ред.
 форматът позволява да се пуска толкова разнообразна музика, а се въртят едни и същи парчета, особено следобед. ooooh! колежката ми го слуша и направо ми ПИСНА от еднаква музика всеки божи ден. ooooh!
някои песни ги намразих искрено и завинаги.
Абсолютно съм съгласна. И на мен ми писнаха все едни и същи песни. Ама пък и Митьо хич не го понасям, слушам до осем и като почне да ми се лигави превключвам станцията (ако все още не съм стигнала до работа, което значи, че съм закъсняла Laughing)

# 6
  • Мнения: 33
Митето Павлов е супер точен, има страхотно чувство за хумор ! Не си е повярвал, като тея от "Тройка на...."
А и на външен вид става Embarassed

# 7
  • Мнения: 851
Става, ли???Даже много става...страшен сладур е. Ако ми падне няма да го върна в никой случай. Аз за мъже с чувство за хумор си умирам. Пък е и със сини очи...изгорял е отвсякъде Heart Eyes
А тея от тройката са страшен ужас! Не стига че и тримата са страшно грозни и комплексирани от това, ами са и нагли и си позволяват да говорят простотии рано сутрин, да обиждат слушателите си и да се ебават с тях.  Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 33
Така е, и на мен ако ми падне е изгорял отма Simple Smile
Много повече ми 'аресва от разни сексимволи като Карамазов или Бербатов Peace

# 9
  • Мнения: 851
Добре, ще се съглася да си го поделим, ако ме почерпиш с едно от твойто мартини...гледах го и доста ми харесва.  Whistling

# 10
  • Мнения: 33
Ок, ще го поделим, щом е за  Митко съм съгласна да бъда  "другата жена" Simple Smile
А мартинито го имаш - имаш супер вкус за мъже  Wink

# 11
  • Мнения: 3 634
Крайно ми е антипатичен на външен вид - пълен тюфлек и като поведение, но пък в "Сблъсък" го харесвам много. Явно не всяко амплоа му се отдава.  Peace

# 12
  • Мнения: 851
Чудесно - една конкурентка по-малко Mr. Green. А защо в Сблъсък? Той май не участва там newsm78 /ма може и аз нещо да бъркам/

# 13
  • Мнения: 3 634
Чудесно - една конкурентка по-малко Mr. Green. А защо в Сблъсък? Той май не участва там newsm78 /ма може и аз нещо да бъркам/

Културовед Гъмов мисля, че е той. Нали не бъркам?

# 14
  • Мнения: 851
Нееее, не е той! Онзи е друг. Митко води с Део "Това го знае всяко хлапе" Wink

Общи условия

Активация на акаунт