Температура???

  • 621
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
Здравейте на всички. Имам 1 въпрос- каква е нормалната температура на дете навършило 9 месеца . Днес измерих на сина ми и имаше 37,6 С, и понеже педито не си вдига телефона и е утре следобяд на работа се чудя дали това е нормално или не. Иначе синът ми си е весел, както всеки ден. Само да споделя че ние все още нямаме зъби и може и да е от зъбите. Благодаря на всички, които си дадат мнението.

# 1
  • Мнения: 1 029
37,6 С не е притеснителна температура за бебе.Следи състоянието му и ако продължава да се повишава се свържете с педиатъра
 Hug

# 2
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 473
Нормално е ако преди това е играло детето или е станало от сън. Дори и да е повишена в спокойно състояние, може да се бори с някакъв вирус. До 38,5 не се сваля т с никакви температуропонижаващи, следи състоянието му и повече течности. Дано е добре дечко  bouquet

# 3
  • Мнения: 164
Много Ви благодаря за мненията.

# 4
  • Мнения: 2 755
Моето дете вече 8м. е с подобна температура. Всеки ден. Никой лекар не кава, че е нормална, но не могат да му кажат от каво е.

# 5
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 473
А преди това не е ли била пак такава? Защото има хора с нормално по-висока или по-ниска т. Например, аз при т 36,5 вече съм болна-моята нормална е до 36 градуса. Много се шашкаха в родилния като минаваха да ни мерят температурата след раждането-моята беше "нормална, 35,5 градуса" Wink

# 6
  • Мнения: 2 755
А преди това не е ли била пак такава? Защото има хора с нормално по-висока или по-ниска т. Например, аз при т 36,5 вече съм болна-моята нормална е до 36 градуса. Много се шашкаха в родилния като минаваха да ни мерят температурата след раждането-моята беше "нормална, 35,5 градуса" Wink
Преди беше под 37.

Общи условия

Активация на акаунт