Сайта на хотел Бела Виста в Синеморец???

  • 12 391
  • 12
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 4 295
..неоткриваем е за мен.Бихте ли помогнали? Simple Smile

# 1
# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Много,много ти благодаря! Hug

# 3
  • Мнения: 171
Здравейте,
имам резервация за там от 25.08, някой ще сподели ли впе4атления от там

# 4
  • София
  • Мнения: 6 521
аз съм разочарована от тазгодишния ни гастрол , добре че беше за 3 дни. до него се стига по черен "път", кофти обслужване, стар хляб на закуска, не е това, което беше преди 2-3 г.

# 5
  • Мнения: 171
BIBI, вие сами ли ходихте или с децата. Ние все още се 4удим нашата палавница дали да я водим с нас  newsm78
За това май-много  е интересуват условията, 4е ако е гадно една седмица с хлапето там ще издивеем  #Crazy

# 6
  • Мнения: 6 243
Ние ходихме преди две лета с децата и повече няма да  повторя.
"Гадно" не е точно определение, но беше много неудобно - малка стая, децата спяха на разтегателни фотьойли, заради които достъпът до терасата беше труден. В самият хотел има детски център, но анимацията беше на немски, а по-малките деца (под 4 год.) ги допускаха само с придружител, което обезмисля цялата работа. Иначе имаше доста играчки, бои и пр., така че - с мое участие малката се забавляваше. Но пък аз  това упражнение мога да го правя и без да ходя на място, което се рекламира, че има детски център.

Сетих се още нещо - ние бяхме в много шумна част на хотела, по цяла нощ се тресяхме заради дискотеката.

Ходила съм на места с далеч по-малко "претенции" е не така шумно рекламирани като петзвездни, но с много по-голяма грижа и внимание към гостите си. Като цяло за мен "Бела Виста" е недоразумение.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 521
сами. имам 4-5 снимки на стаята, но на снимките е по-хубаво  Grinning, ако искаш даймейл на л.с. да ти ги пусна.
хапката го е написала. Peace

# 8
  • Мнения: 171
bibi, писах на ли4ни

# 9
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
ужасно място. повече думи не са и необходими.

# 10
  • Мнения: 171
Eй, хора, направо ме от4аяхте  #Crazy
ама мъжо пусто много навит там да отидем  Sick
Да се надявам нещо да се е променило в последните дни...
ще раправям като се върнем   bouquet

# 11
  • Мнения: 2 037
Днес в една туристическа агенция ми рекламираха хотела. Много им е изгоден ол инклузива за септември. Давали тесните стаи на българите, защото на чужденците дават широките. Не осигуряват паркинг. Не ме зарибиха. Пък и съм го виждала на живо.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Ние ходим там в началото на октомври - сами и целта ни е риболов,така че условията напълно ме устройват,храната е хубава.Цената е още по-хубава по него време за олинклузив и добри стаи -50 лв. на човек. Laughing Лятото там,с деца не мож ни замъкна и насила. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт