Авандамет/ Avandamet

  • 641
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Здравейте готини хора:)
Не мога да не изкажа благодарност на всеки един, който е написал каквото и да било в този форум и е споделил мнението си . Почти не взимам решение  за нищо, без да се консултирам с вашите писания:)
Та...с две думи- имам поставена диагноза синдром на Хашимото и ПКЯ. Дотук с TSH и  FT4 се справих без никакви проблеми( L-thyroxin), но липсата на цикъл няма оправия. Страх ме е от лечението с хормони и много внимавам. Три месеца ми назначиха Дуфастон, който си свърши работата чудесно първите два месеца, но третия-уви не дойде цикъл. Но....питането ми е друго....Днес ми беше поредния преглед при моя ендокринолог, който ми изписа ново лекарство, за което УЧУДВАЩО никъде по форумите нищо не пише. До момента заедно с Л-Тироксина пиех Глюкофаж, но сега на негово място ми изписаха Авандамет/ Avandamet, което се оказа Метформин в комбинация с нещо си. В интернет намерих описание на лекарството в 138 страници, което ми се стори доста научно и......Много ви моля ако някой нещо е чул или пък се е лекувал с това- да пише:)Малко се притеснявам да пия нещо, за което нищо не пише и то не къде да е, а в Интернет:(
Предварително много благодаря за  всяко споделено мнение:)

# 1
  • Мнения: 7 718
Мук, ще ти дам само едни съвет: вярвай на лекаря си, не вярвай какво пише по форумите, защото хора всякакви.
Пета година съм се нагледала на какви ли не писания. Peace

Общи условия

Активация на акаунт