най после нещо хубаво

  • 1 253
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Най- после нещо хубаво да стане. След седем години мъчение и обяснения, дела и разправии, отношението на бившия се промени коренно към мен и детето, т.е не мога в момента да се опалча от нищо.Интересува се от всичко което се отнася до мен и детето, помага ни във всяко едно отношение.............................БРАВО НА ТОЗИ МЪЖ  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 103
Как успя да го промениш, я дай рецептата. Аз съм с бивш мъж з.....к, който се „разведе„ с детето ни за да ми отмъщава, нали се сещаш така най боли. Та за това те питам как успя да го накараш да бъде баща без да ти е съпруг.
Радвам се за вас.   bouquet

# 2
  • Мнения: 145
Как успя да го промениш, я дай рецептата. Аз съм с бивш мъж з.....к, който се „разведе„ с детето ни за да ми отмъщава, нали се сещаш така най боли. Та за това те питам как успя да го накараш да бъде баща без да ти е съпруг.
Радвам се за вас.   bouquet
Извинявай, не можах да разбера. Развела си се с бившия така ли????

# 3
  • Мнения: 4 451
Извинявай, не можах да разбера. Развела си се с бившия така ли????
Аз го разбрах така: Бившият не се интересува от детето, не иска да се вижда с него, за да отмъсти на ная. Що за чудо е това? #Cussing out

# 4
  • Мнения: 145
Извинявай, не можах да разбера. Развела си се с бившия така ли????
Аз го разбрах така: Бившият не се интересува от детето, не иска да се вижда с него, за да отмъсти на ная. Що за чудо е това? #Cussing out
Чудеса всякакви. Именно за това е темата и при мен стана чудо АМА ТОЗИ ПЪТ ХУБАВО

# 5
  • Мнения: 1 731
Радвам се за теб и детенце! Наистина е чудо, но аз не вярвам на мен да ми се случи... Sad
Какво го е накарало? Нещо в личен план? Не вярвам ей така от нищото да е.

# 6
  • Мнения: 251
Много се радвам за вас   bouquet   bouquet   bouquet
Дано и аз някой ден се похваля с нещо подобно!

# 7
  • Мнения: 145
Радвам се за теб и детенце! Наистина е чудо, но аз не вярвам на мен да ми се случи... Sad
Какво го е накарало? Нещо в личен план? Не вярвам ей така от нищото да е.
Благодаря
Човек никога не трябва да губи вяра, а винаги да търси изход от ситуацията. Ти си човек и винаги могат дати се случват хубави неща.А какво го е накарало, честно казано НЕЗНАМ. НО знам едно че този мъж не е този когото познавах, а на пълно нов и променен.Човек винаги тябва да вярва в доброто.

# 8
  • Мнения: 4 458
Хммм, странно.  Thinking Това ме кара да се замисля над думите на БНД  newsm78 Аз хич не му вярвам, даже не допускам такава възможност....
Ти сигурна ли си, че се е променил? Да не е моментно положение?

И моя твърди, че е коренно различен човек, но май само той си вярва...

# 9
  • Мнения: 145
Хммм, странно.  Thinking Това ме кара да се замисля над думите на БНД  newsm78 Аз хич не му вярвам, даже не допускам такава възможност....
Ти сигурна ли си, че се е променил? Да не е моментно положение?

И моя твърди, че е коренно различен човек, но май само той си вярва...

Аз не вярвам на думи , а само на дела и действия от негова страна. Именно той това показва, действия който правят мен и детето щастливи.Макар че все още ми е като на сън след толкова време, все пак действията показват своята положителна насока.

# 10
  • Мнения: 1 632
Много хубаво от твоя страна,че му вярваш отново.Аз понеже съм много мнителна,трудно ще повярвам на човек който ме е разочаровал и ще търся веднага подтекст.

# 11
  • Мнения: 145
Много хубаво от твоя страна,че му вярваш отново.Аз понеже съм много мнителна,трудно ще повярвам на човек който ме е разочаровал и ще търся веднага подтекст.
100 процента гаранция никога няма. но това казах и в предия пост, тук вече има дела а не само думи.що се отнася до мнителноста - да и аз бях така докато не видях с очите си какво той прави за нас.Но най-хубавата част ще споделя когато стане реална

# 12
  • Мнения: 1 632
Стискам палци!

Общи условия

Активация на акаунт