Хотели в Благоевград

  • 3 340
  • 22
  •   1
Отговори
  • UK
  • Мнения: 500
Моля за отзиви и впечатления от хотелите 'Алфа', 'Кристо' и 'Рио' в Благоевград. Плануваме да отидем за няколко дни там и след търсене в Интернет се спрях на тези, но ще съм благодарна, ако някой е отсядал да сподели впечатления. Да добавя, че ще сме с 2 малки деца.

Благодаря ви!  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 931
Били сме няколко пъти в "Кристо", а първия път когато бяхме в Благоевград в някакъв друг, който дори не си  го спомням по име/ бях го намерила в интернет/ Мястот на хотела е много хубаво, съвсем близо до центъра , с хубав ресторант и механа с жива музика и с танци

# 2
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Родом съм от Благоевград и не ми се налага да спя на хотел.
 Наскоро на наши познати препоръчах този http://www.varosha.net/?p=about&lang=bg ,останаха супер доволни.
 За Кристо мога да кажа,че е близо до центъра.недостатък от към местоположение е,че е до самата църква,а сутрин камбаната бие рано,та може да ви буди.
 Рио е твърде далече от центъра ,а вие сте с деца все пак.  Peace
 Ако е топло отидете в Аква парка,дечковци добре ще се позабавляват.Иначе от към занимания за деца е кофти при лошо време,в града няма нито един детски клуб. Confused
 Ако е хубаво в центъра ще е рай за децата.Мноооого голям изцяло пешеходен,озеленен и слънчев. Peace

# 3
  • Мнения: 2 931
Ами , че то двата хотела са кажи-речи един до друг. И камбаната биеше в 9 часа..
И разликата в цените е доста, ако човек държи на това...

# 4
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Не знам каква е разликата,казвам от който знам,че хората са доволни. Peace
 Иначе хотели и хотелчета в града бол.
 А и човек с малки деца едва ли го вълнува живата музика до зори,напротив би му създала дискомфорт.

# 5
  • UK
  • Мнения: 500
Много ви благодаря за отговорите!  Hug

А нещо за хотел "Алфа", защото той ми изглежда най-близо до центъра, а и е малко семейно хотелче, може би ще е по-тихо от другите два?

# 6
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 По снимките не мога да се ориентирам къде точно се намира. newsm78
 Изглежда приятен и чист.
 Попитай да ти обяснят къде точно в центъра е и ще помоля някой от приятелите си там да го погледне. Peace
 Или направо може да попиташ в благоевградската тема. Peace

# 7
  • UK
  • Мнения: 500
Фантичка, намира се на ул."Кукуш" 7, казаха, че е през една улица до центъра.
Не знаех, че има благоевградска тема. Ще погледна в нея. Благодаря!  Hug

# 8
  • Мнения: 4 406
Много ви благодаря за отговорите!  Hug

А нещо за хотел "Алфа", защото той ми изглежда най-близо до центъра, а и е малко семейно хотелче, може би ще е по-тихо от другите два?

Milada, аз като гледам къде се намира хотела си е баш в циганска махала, ама поразпитай, отдавна не съм  ходила натам

# 9
  • София, България
  • Мнения: 5 573
С 4 ръце мога да препоръчам хотел Санта Круз !!!!!
разполага и със страхотен ресторант. Един от най-добрите в града.

http://www.hotelsantacruz-bg.hit.bg/index.html

чистотата е безупречна. На живо е по-хубав отколкото на снимките  Mr. Green
намира се до стадиона.

# 10
  • UK
  • Мнения: 500
Jerry F, ти ме притесни, аз тъкмо се бях спряла на него - в центъра, приемливи цени, и т.н. Не познавам въобще Благоевград, наитина ли хотела е в циганската махала?? Shocked

# 11
  • Мнения: 4 406
Milada,  18 г. съм живяла там и сега погледнах картата на Благоевград, циганската махала не не вярвам да са я преместили, е ако не е хотела в нея поне е много близо.
Но питай, аз все пак отдавна там ходя само 4-5 пъти годишно и то само до центъра

# 12
  • UK
  • Мнения: 500
Jerry F, благодаря за тази информация! А циганската махала точно до центъра на Благоевград ли е? Извинявайте за въпросите, но не съм ходила никога там, а искам да доведа гости от чужбина и със сигурност не искам да ги настанявам в циганската махала.  ooooh!

# 13
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Jerry F, благодаря за тази информация! А циганската махала точно до центъра на Благоевград ли е? Извинявайте за въпросите, но не съм ходила никога там, а искам да доведа гости от чужбина и със сигурност не искам да ги настанявам в циганската махала.  ooooh!

  Не е в центъра,но там района е наистина кофти. Rolling Eyes
  В началото са си обикновенни хора,но не се знае къде е предела на едните и другите.А и мургавите братя щъкат из целия район. Confused
  Ние живеем точно да Санта Круз,наистина изглежда добре и е новичкък.Хапвамев ресторанта му и мога да кажа,че готвят хубаво,близо е до центъра и на спокойно място.
 Вие горе-долу до каква сума за стая търсите хотел?

# 14
  • MJF
  • Мнения: 8 528
ей дами провокирахте ме да пиша.разгледах къде е хотел алфа.това е улица с наклон.тихо място.като човек от Благоевград погледнах картата,аз си познавам града и съответно улиците не ги знам.изберете си хотел според вашите изисквания.всички предложени са удобни.за съгражданите ми цигани ,те са навсякъде както е редно,ако имате нещо против тях вземете хотел от другата страна на реката.аз ви пожелавам хубаво време и добре дошли.приятни разходки.
от посочените от авторката хотели като местоположение най добре е кристо-това е зад операта от там почва пешеходна зона на крачка от центъра,да не кажа в центъра,близо до всичко което е за туристи-бачиново ,аквапарк,музей,вароша ,зоологическата градина и т.н. според човека разбира се.

Последна редакция: чт, 19 юни 2008, 14:06 от 6o6ul40

Общи условия

Активация на акаунт