Ахтопол-2008г

  • 13 332
  • 51
  •   1
Отговори
  • Монтана
  • Мнения: 499
Давайте мнения и предложения за почивка в Ахтопол и най вече на бунгала
Някой ходил ли е в бунгала"Слънчев ден"и "Ралица"

# 1
  • Мнения: 2 231
В тази връзка днес направих резервация на брат ми за някакъв семеен хотел "Камелия" в началото на Ахтопол. Дано не се окажат мушенници, понеже ми искат 30% капаро. Утре ще ги преведа по банков път. Sick Някой има ли отзиви? плиис Praynig
Ето този: http://www.hotelkamelia.com/

# 2
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Хотел Камелия е извън града, точно на входа не е мн близо до плажа.Всеки ден ще спускаге жесток баир до плажа, а на връщане ще го изкачвате.Намира се на главния път и предполагам, че за почиващите ще е шумно.

Бунгалата които сте избрали Сл. ден - не са хубави, няма да ви харесат, за Ралица отзиви не мога да дам, даже незнам къде се и намират.

Препоръчвам бунгала Вестони или Синя лагуна, това е най - доброто, изборът е ваш.....

Успешен избор и приятна почивка Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 362
Ще се включа и аз в темата за Ахтопол, най-вече, за да я следя, но имам мнение и за "Камелия" - наистина е точно на входа на града и ако не е свършил миналогодишния ремонт на пътя, мисля, че ще бъде доста шумно... Иначе за плажа - ние лично никога не ходим на Ахтополския плаж - или сме на Силистар или моя мъж ходи на Делфин (когато ние е детето почиваме) Simple Smile 
Аз моля за мнение за 'Шарената къща" - миналата година си го харесахме Simple Smile

# 4
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Аз да дам един глас за хотел Ескада

http://eskada.dir.bg/
на 2 минути от плажа е. Закуската не е нищо особено, но се яде  Mr. Green
Иначе стаите бяха перфектни.
Лошото е че инфото ми е от 2006 юли - направихме си там една Джулая морнинг ....
еееххх луда работа беше.  Mr. Green
И съм била толкова запомнящ се шофьор/карах за малко колата на 1 приятелка, която установих че не мога да я карам  hahaha/ че на метан станцията до Стара Загора човекът след 1 година още ме помнеше  Shocked
Слизам аз от колата след година, а той - оооо, вие бяхте тези дето пътувахте за Джулая хахаха. На всичкото отгоре ми върна и 1 лев, бил установил че е забравил рестото миналата година  Peace Това се казва честен човек.

# 5
  • София
  • Мнения: 362
Съжалявам, че ще се изкажа негативно. Мнението ми е формирано от лятото на 2007 г.
Х-л Ескада беше мястото, на което почивахме 10 дни. Да, хотелът си го бива, но обслужването е под всякаква критика - ча 5тия или 6тив ден беше, когато вече отидох и се скарах с рецепционистката за това да ни сменят най-посе чаршафите - все пак 80лв на ден плащаме!!! Да не говорим, че ни оставяха без тоалетна хартия и не ни изхвърляха редовно кошчето - а бяхме с детето, чиито 3 памперса пълнеха до горе въпросния кош!!! Басейна беше със студена вода, но за сметка на това чиста   Peace
Другото гадно е, че като единствен многозвезден хотел в Ахтопол беше пълен с чехи, които за мен са много невъзпитани не само като туристи, но и като хора.

# 6
  • София
  • Мнения: 676
Миналата година и ние бяхме в "Ескада". Определено обслужването не е на ниво. Подрепям мнението на fanita с изключение на чехите  Peace. Басейн не сме ползвали. Посещавахме предимно "Силистар". Хубавото на този хотел е близостта му до плажа. В интерес на истината бях чела хубави отзиви, пак във форума и очаквах повече.
Стаите не са голеи, когато се разпъне и 3-тото легло-фотьойл. На последния етаж има и апартаменти.
Добре е стаята да е с изглед към морето, а не към басейна.
Закуската ставаше за ядене, не е лоша  Peace.

# 7
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Мдаааа ... всъщност какво ли се учудвам  Close
За 2 години е нормално да започнат да се държат като говеда. С всеки български хотел е така - първоначално ОК, после ела гледай какво става.
Благодаря че ме информирахте  Peace

# 8
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Да се включа и аз. На 4 юли сме си направили резервация за вила Александрови.Надявам се да ни хареса, аз лично за пръв път ще ходя в Ахтопол.До сега 2 години ходехме в Лозенец и тази решихме да разнообразим.

# 9
  • Мнения: 2 231
Благодаря на kaleia и fanita за отговорите, относно Камелия.  bouquet. Та мисълта ми е брат ми и гаджето му са с кола, а пък и баирите не ги притесняват толкова много. За тези пари се приживяват тези неща. Искаха да почиват в Балчик, но там най-евтината двойна стая е 60лв. А тук е 25лв (поне в началото на юли). Та ако сте ходили там кажете как е обстановката, хубави ли са стаите и изобщо хотелчето. И колко извън градът е?  newsm78 Ще могат ли да се разхождат пеша до там и до плажа (нищо че е баирест) или е много далеч и само с кола. (в сайта пише, че е на 10 мин. пеша) Искам да знам за да ги предупредя и да не останат изненадани. За съжаление нямах нет сутринта и чак сега пточетох отговорите Ви, а вече изпратих капарото. Добре, че поне не е някой хотел фантом. Blush

# 10
  • София
  • Мнения: 362
Ronisum, това, че искат 30% от стойността капаро не е показател за измама - всички практикуват така. Миналата година аз се занимавах с лятната ваканция (свекърите от Англия идваха и исках да ги изненадам) и мен ме накараха да преведа част от парите като потвърждение на резервацията. Не е чак извън града - точно в началото е. Даже никак не са далеч - то колко е Ахтопол Simple Smile
За млада двойка незнам - не ми с евидя да има много дискотеки. По-скоро спокойно ми се струва на мен - за отдих на морето (което не може да стане в Сл. брях примерно )  Simple Smile  Храната в повечето ресторанти е добра - особено в ресторанта на х-л "Ескада", който добре оплюх, но откъм ресторант са безупречни!!! Цените са народни (пак не като на Сл. бряг, но все пак - като за курортен град - ми се видя нормално скъпо, че даже евтино на места).
Плажът на Ахтопол аз лично не харесвам никак (може би защото сравнявам), затова препоръчвам Силистар и някъде имало и плаж "Косата" - незнам къде е , но може да го потърсят - гледах снимки, много е красиво...

# 11
  • София, България
  • Мнения: 5 594
fanita

не се сдържах  Mr. Green .... страшна снимка  Peace

# 12
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 675
Да се запиша...

# 13
  • София
  • Мнения: 362
fanita

не се сдържах  Mr. Green .... страшна снимка  Peace

 Flutter Благодаря!   Heart Eyes
Съпругът ми е майторът. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 712
Ние бяхме тук миналото лято http://wwww.ahtopol-kotvata.hit.bg/

Общи условия

Активация на акаунт