За форума като за сериал

  • 2 977
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 405
и за подфорумите като такива Simple Smile
Оставям на вас да определите типа на сериала, както и типовете персонажи.
Темата е шеговита  Grinning

# 1
  • Мнения: 25 447

... и благодатна. Grinning
 Надявам се, че няма да се изроди в бурни страсти, които да дадат повод на Онзисголяматаметла да цъкне копчето на телевизора.   Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 3 405
От твоята клавиатура - в божиите очи, как' Сисе  Grinning

И аз се надявам и разчитам на форумската съвест (емотикон по избор).

# 3
  • Мнения: 984
Според мен Клюкарника е като Леонсио от "Робинята Изаура" - едно глезено пораснало момче с претенции да величие, нежно отглеждан от майка си /мадове и админи/ и използван пак от нея за отдушник. Леонсио освен тове и социопат, а Клюкарника, в сравнение с останалите подфоруми е най-слабо социално ангажиран по сериозните неща от живота.

# 4
  • Мнения: 197
Първата ми асоциация е "Родители, отглеждащи сами децата си" , както и ".......преживели загуба" и "Пътеводна светлина".

# 5
  • София
  • Мнения: 3 099
Според мен Клюкарника е като Леонсио от "Робинята Изаура" - едно глезено пораснало момче с претенции да величие, нежно отглеждан от майка си /мадове и админи/ и използван пак от нея за отдушник. Леонсио освен тове и социопат, а Клюкарника, в сравнение с останалите подфоруми е най-слабо социално ангажиран по сериозните неща от живота.

Аз лично смея да твърдя, че в частта със соц. ангажираност, баш не си права!

# 6
  • Мнения: 3 447
Клюкарника, в сравнение с останалите подфоруми е най-слабо социално ангажиран по сериозните неща от живота.
О, абсолютно, да. Сигурно КМ държи първото място по социална ангажираност. А Д и С - по сериозните неща от живота.

# 7
  • Мнения: 2 018
ДиС - ми прилича на Отчаяни съпруги или на някой друг сапунен сериал.
Татковци - Двама мъже и половина.
Клюкарник - Секса и града  Wink

За сега толкова  Sunglasses

# 8
# 9
  • Мнения: 3 447
ДиС - ми прилича на Отчаяни съпруги или на някой друг сапунен сериал.

Не, нещо по-латино е. Героинята спи със свекър си, след това разбира, че той всъщност е брат-близнак на мъжа й, който се оказва гей. Героинята е раздвоена, пита зрителите дали да го напусне. "Напусни го веднага!" - скандират зрителите. Междувременно онази гад - свекървата прибягва до вуду, сантерия и уроки, в резултат на което героинята забременява, без да знае от кого. Отчаяна, тя се влюбва в колегата си, който пък се оказва етървата й под прикритие. Накрая сломена, героинята със сетни сили се довлича до компа, където описва всичко това.

# 10
# 11
# 12
  • Мнения: 17 401
Сериал, като сериал- сценаристи, режсьори( и на дублажа Laughing), главни, второстепенни роли, статисти...

Последна редакция: чт, 19 юни 2008, 08:49 от Дренка

# 13
  • Мнения: 4 300
О, да. Напоследък вторите гласове са навсякъде Laughing Храсти, но и говорят.

# 14
  • Мнения: 984
Личното мнение е проблем за Дона и Ивонска?!

Общи условия

Активация на акаунт