Kafenikavo te4enie

  • 1 117
  • 7
  •   1
Отговори
Zdraveite bude6ti i nastoia6ti maiki. Molia za savet i uspokoenie. V 13 sedmica na bremenostta sum i mi se poiavi bledo kafenikavo te4enie. newsm78 .Molia za suvet , mnogo sum pritesnena, za6toto predi niakolko meseca imah spontanen abort gore-dolu po tova vreme.

# 1
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Не искам да те плаша,но преди да забременея за сина си имах два спонтанни аборта,които започваха така.Трябва да отидеш на лекар,възможно най-бързо.
Дано всичко да е наред. Hug

# 2
  • UK
  • Мнения: 1 351
 И при мен се случи 2-3 пъти докато бях бременна, нищо ми нямаше и си пиех нош-па то и отидох задължително на лекаря си... Направи го и ти  Hug

 
Не искам да те плаша,но преди да забременея за сина си имах два спонтанни аборта,които започваха така.Трябва да отидеш на лекар,възможно най-бързо.
Дано всичко да е наред. Hug

 Да бе и тя хич не се уплаши, как мислиш  Crazy

# 3
  • Мнения: 7 201
Случвало ми се е. Confused
Може да е прогестеронов дефицит.На мен ми изписаха Утрогестан.
Задължително иди да те види лекаря ти!И дано няма нищо обезпокоително! Praynig

# 4
  • Мнения: 1 685
И аз мисля ,че задължително трябва да те прегледа специалист.

# 5
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
Когато забременях док ми каза, че получа ли някакво течение, да отивам незабавно при него. Е, получих кефникаво такова, отидох, беше отлепване на плодния сак, но с подходящите медикаменти оправихме всичко. Благодарение на това, че отидох веднага.
Не отлагай! Hug

# 6
  • Мнения: 6 461
Не ми се е случвало през бременностите ми.
Аз на твое място бих потърсила специалист.
Дано всичко да е на ред. Hug

# 7
  • Мнения: 17 546
Не искам да те плаша,но ...
Евала мацка! Много тъпо! ooooh!

Случва се, не се плаши излишно. Отиди на лекар веднага! Тук няма кой да ти помогне за това. Най-много да ти напълнят чувствителната главица (в това състояние) с лоши мисли.

Общи условия

Активация на акаунт