Прасци

  • 9 597
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Момичета, имам един много кофти проблем, може да ви се стори малко глупав, ама мен много ме тормози. Намирам прасците си за много дебели и досега съм се гледала пред огледалото с разни поли и къси панталони - отпред гледката е ок, ама отзад като се погледна и ми се плаче Cry Какво мога да предприема по въпроса?

# 1
  • Мнения: 3 641
Ами тренировки, но не силови за да не качиш още.
Кардио тренировки, т.е. каране на велоергометър на най-ниската степен, кростренажор.
Ако ходиш на фитнес в залите има специален уред за прасци. Пак с много малки тежести ще ги оформиш Hug

# 2
Ами според мен нищо Cry, виж ако са ти прекалено слаби(като моите) може да се пооправят с фитнес!

# 3
Имам същия проблем, защото дълго време тренирах волейбол. Консултирала съм се със фитнес инструктори, ако е мускул както при мен, много трудно се сваля, да не казвам невъзможно - при мен се отрази, когато свалих над 10кг и то прасеца ми беше пак колкото бедрото.

Казали са ми тичане на пръсти, ходене на пръсти и повдигане от стъпало на пръсти. Уреда във фитнеса за прасеца не е добра идея, той прави мускул. Може би "спасение" е да направиш красив релеф.
 Peace

# 4
  • Мнения: 43
Еми моите са си такива по рождение , не мисля, че е до мускул?
С какво ще помогне това с упражненията на пръсти?

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Ако имаш няколко излишни кг - пробвай с диета, отвсякъде ще смъкнеш, мускулната маса се разгражда заедно с мазнините.

# 6
  • Мнения: 3 641
Когато се прави с най-лека тежест, разпределя  масата по цялата дължина уреда за прасец.
С големи тежести се трупа маса Peace

# 7
  • Мнения: 2 388

Казали са ми тичане на пръсти, ходене на пръсти и повдигане от стъпало на пръсти. Уреда във фитнеса за прасеца не е добра идея, той прави мускул. Може би "спасение" е да направиш красив релеф.
 Peace

Peace Това е и моето мнение. Трудно, но все пак и този мускул се повлиява.
Аз моите много си ги харесвам. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 43
Ами често казано имам макс 2-3 кг за сваляне и едва ли това ще повлияе..  Cry

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Не се терзай !
Това не е дефект, а форма.
Едни харесват тънки прасци, други изразени.
Със сигурност имаш достатъчно други качества, заради които да те ценят...
И още нещо - радвай се, че си здрава, другото са бели кахъри.  Peace

# 10
Еми моите са си такива по рождение , не мисля, че е до мускул?
С какво ще помогне това с упражненията на пръсти?

Идеята ми е, че или е мастна тъкан, или мускул. Мастната тъкан с отслабването ще се повлияе, мускула по-трудно при условие, че ти имаш само 2-3 излишни кг. Както сама казах с 10кг отслабнах, прасеца ми се повлия и отслабна НО при съпоставка пак си беше колкото бедрото ми. Затова решението за мен е хубава форма - релеф. Упражненията стягат и повдигат прасеца. Трябва да са леки, не силови, за да не натрупаш маса и да станат още по-дебели.

Да допълня - прави масажи.
 Peace

# 11
  • Мнения: 4 678
Поне им направи релеф Peace

# 12
  • Мнения: 366
И аз имам този проблем. Въпреки че съм слаба, прасците и глезените ми са по-дебели от нормалното. При мен не е мускул, а по- скоро целулит или мазнини. В момента се опитвам да тренирам, карам колело , но нещо не съм постоянна.

# 13
  • Мнения: 2 068
винаги са ми били големи  Confused е свикнах  Wink и мен много ме дразнеха
Поне им направи релеф Peace
това може да го пробвам  Wink

# 14
  • Мнения: 4 451
Aз пък имам обратния проблем. Слаби и не добре оформен мускул на прсеца. Confused Но аз винаги съм си мислила, че не мога да направя кой знае какво по въпроса, понеже ми е наследствено - на татко прасците бяха със същата форма. Това винаги ми е било комплекс - нося дълги поли и дълги панталони. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт