Зачеване

  • 7 786
  • 61
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,
От много време следя вашия форум, намирам изключително полезна информация от всякакво естество,но чак сега се престраших да се регистрирам. Та дойде и моят ред да усетя това усещане, че искам едно малко същество до себе си. Вече съм на 27 години и си мисля, че ми е време. Вече правим опити с половинката,но хем искам, хем ме е страх. Не знам дали правилно открих нова тема, след като толкова много информация и съвети има тук,но всяка помощ и подкрепа е добре дошла. Като например да ми препоръчате кадърен акушер - гинеколог или каквото и да е било там. Когато пиша това ми се стяга гърлото от вълнение. Предполагам ви е познато. И така мили мамчета бъдещи и настоящи, много искам да се запиша и аз във вашата група:) Забравих да ви спомена, че може да ми препоръчвате лекари и в Бургас и в Пловдив, просто живея между двата града и не ми е проблем, поне засега да посетя такъв в различна точка, дори ако щеш и във Варна.

С много усмивки и ползотворен ден,
Ася

# 1
  • Мнения: 9 814
Успех в бебеправенето и дано скоро  се похвалиш с  EFP  bouquet

# 2
Много благодаря, аз затова се и регистрирах, за да споделям и да трупам опит Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 960
Ами ,Ася  bouquetдобре дошла в новата група.Дано скоро бебеправенето ти даде резултат!!Няма от какво да се страхуваш и да се притесняваш-тя природата си знае работата bowuu
Колкото до добър лекар-мога да ти препоръчам от Варна.За мен много добри специалисти са д-р Мичев и д-р Танев от АГ-болница Варна.
Успех и да се похвалиш скоро с положително тестче Peace

# 4
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Ася ,добре дошла.
Дано скоро да се похвалиш ,че чакаш бебе.

# 5
  • Мнения: 7 201
Ася ,добре дошла.
Дано скоро да се похвалиш ,че чакаш бебе.
Hug

# 6
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Здравей, Ася!  bouquet
Добре дошла при нас!  Hug
Още едно слънчево момиче! Laughing

Желая ти успех в бебеправенето!  Praynig

# 7
  • Мнения: 6 711
Здрасти! Стискам палци скоро да се похвалиш с две чертички! Hug
Аз лично много неща намерих във форума - особено препоръчвам подфорум "Искам бебе", там има много неща в библиотеката!
Успех  bouquet

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ася ,добре дошла.
Дано скоро да се похвалиш ,че чакаш бебе.
Hug успех

# 9
  • Мнения: 6 461
Здравей и добре дошла. Hug

# 10
  • Мнения: 2 825
Добре дошла и дано скоро се похвалиш с положителен тест  Hug

# 11
  • Мнения: 3 268
Ася,пожелавам ти това лято да си направите едно прекрасно здраво бебенце!За гинеколога има време и до там ще стигнеш.Успех!

# 12
  • Мнения: 2 090
 welcome
Успех в бебеправенето и дано скоро  се похвалиш с  EFP  bouquet
Hug

# 13
  • Мнения: 1 155
Здрасти и добре дошла!!! Дано скоро се похвалиш. Като за начало започни да пиеш фолиева киселина.  bouquet

# 14
  • тук и сега
  • Мнения: 124
Успех и от мен. И не се притеснявай - не си първата, която хем иска, хем я е страх, не го мисли толкова.
Като за начало започни да пиеш фолиева киселина.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт